DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
İlyas GÜR
İlyas GÜR
Giriş Tarihi : 03-02-2021 16:12

Yalamalık Kolay Değil

 

 

Hayatı boyunca gazetecilik yapmamış, bir yerel gazetenin sahibiyle ilişkilerini kullanarak köşe yazmaya çalışıp sağa sola saldırmayı gazetecilik sanan zavallı Zümrüt Rize gazetesinde yazdığı yazıda kendisi gibi düşünmeyenlere Fetöcü Kriptolar gibi PKK li YPG li yakıştırması yapmış. Benim için çokta tın olacak bir yazı olduğu için cevap vermek istemezdim ama hiç kimse bana PKK’ lı yakıştırması yapamaz. Yapama haddini bildiririm.

 

Neymiş havaalanına Merhum başbakan Mesut Yılmaz’ ın isminin verilmesini istemişim. Bu konuda yazılar, haberler yayımlamışım. Yazıda bizden bahsederken kütükler kapma peşinde demişsin. Bunu derken kendini tarif ettin. Merhum Başbakan Mesut Yılmaz başbakan iken Gürcistan’da işyeri açmışsın. İktidara AK Parti gelince bir anda rüzgâra kapılan yaprak gibi AK Partiliye dönüşmüşsün. Bizler Refah Partisinde siyaset yaparken siz Merhum Başbakan Mesut Yılmaz ile siyaset yapmaya dereden kütük kapmaya çalışıyordun. Ben hiçbir zaman Merhum başbakan Mesut Yılmaz’a oy vermedim. Ama demokrat bir insanım. Her ilde üniversitelere, büyük yatırımlara eski başbakanların ismini veren Sayın Cumhurbaşkanımızdan Mesut Yılmaz’ ın ismini havaalanına verilmesini talep etmişiz. Sayın Cumhurbaşkanı bu ismi ister verir, ister vermez. O Sayın Cumhurbaşkanının bileceği iş.

 

Amma sen bu fikrimize saygı göstereceğine haddinizi aşarak bize bölücülük suçlaması yapmışsın. Bizler sizi iyi tanırız. Fetonun peşine gittiğin günleri de, Mesut yılmaz’ ın peşine gittiğin günleri de biliriz. Her dönemin adamısın. İktidara kim varsa onun yanındasın. Son bir hatırlatma yapmak istiyorum bu zavallıya son bir şeyi hatırlatmak istiyorum. Son İstanbul seçimleri öncesi Terörist başı Abdullah Öcalan’ a özel elçi gönderenler biz değiliz. Abdullah Öcalan’ ın kardeşini TRT’ ye çıkartanlar da biz değiliz. Kuyruğuna takıldığın parti bunu yaptı. Sen hala uykudasın. İyi geceler Zavallı

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Eric Jones 2 ay önce
Hi, Eric here with a quick thought about your website haberetanik.com...

I’m on the internet a lot and I look at a lot of business websites.

Like yours, many of them have great content.

But all too often, they come up short when it comes to engaging and connecting with anyone who visits.

I get it – it’s hard. Studies show 7 out of 10 people who land on a site, abandon it in moments without leaving even a trace. You got the eyeball, but nothing else.

Here’s a solution for you…

Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to talk with them literally while they’re still on the web looking at your site.

CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

It could be huge for your business – and because you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately… and contacting someone in that 5 minute window is 100 times more powerful than reaching out 30 minutes or more later.

Plus, with text messaging you can follow up later with new offers, content links, even just follow up notes to keep the conversation going.

Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable.

CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

You could be converting up to 100X more eyeballs into leads today!

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=haberetanik.com
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA