Habere Tanık Rize Haberleri, Sondakika Rize haberleri, Rize haber
HV
24 EYLÜL Cumartesi 20:26

Başkan Yol Yakınken Korkmaz’a Yol Ver

İlyas GÜR
İlyas GÜR
Giriş Tarihi : 17-09-2022 21:48

 

Çaykur Rizespor bu akşam rezil bir futbolla Adanaspor’a 2-0 yenildi. Maçı değerlendirmeyeceğim. Çünkü sahada değerlendirecek bir takım yoktu. Sahada Bülent Korkmaz’ ın egolarına teslim olmuş rezil bir takım vardı. Merak ediyorum bu başkan, bu yönetim bu adama neden sabrediyor? Yoksa futboldan hiç birinin haberi yok mu?

Bir yıl öncesine dönersek ligin başında o zaman Başkan olan Tahir Kıran’a Bülent Uygun’u gönderin, bundan Çaykur Rizespor’a hayır gelmez dedim sebeplerini de söyledim. Bana Uygun çok büyük hoca dedi ama yanılmıyorsam 7. Hafta sonunda bana çok haklıydın demişti. Bu yıl haklı çıkmamak için Tahir Başkan’a basın toplantısında küme düşüren hoca ile küme düşüren yönetim ile neden devam ediyorsun dediğim de tıpkı Tahir Kıran gibi Bülent Korkmaz büyük hoca dedi. Şimdi görüyoruz ki Bülent Hoca büyük hoca değil, büyük paralar alan ama bu paranın hakkını veremeyen zavallının birisi. Bu nedenle Sayın başkana yol yakınken Adana’ dan Korkmaz ve ekürilerini ve yönetimdeki Bülentçileri gönderin. Yoksa başkan başarısızlık Korkmaz’a reklam için yönetimde duranlara değil size yazar.

Merak ediyorum bu takımın yönetiminde top deyince kabaktan başka şey anlamayanlar kı var. Transfer komitesinde olanları merak ediyorum hiç mi futbol bilginiz yok. Farouk Miya hariç bu kadar beşe on kalası nereden bulup transfer ettiniz. Uzağa gitmeseydiniz Rize amatör kümede bu kalaslardan çok daha iyi oyuncular var. Yoksa yakındakileri alırsak otlanamayız mi düşünüyorsunuz. Merak ediyorum ve cevap bekliyorum

 

YORUMLAR
bonus veren siteler Rize Haber Güncel Haberler Tatvan Haber