nedir? İşte 2024 Yerel Seçimleri için SAADET PARTİSİ belediye başkan adayları listesi...
İL İL SAADET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI - 31 MART 2024 TÜRKİYE YEREL SEÇİMLERİ
Sakarya: Ömer Abdullah Ayhan
Ankara: Cafer Güneş
Hatay: Necmettin Çalışkan
Trabzon: Recep Yakuphan
Adana: Hüseyin Acarlar
Antalya: Ersan Bilgin
Aydın: Fatih Karahan
Bursa: İkram Akkaya
Diyarbakır: Muhammed Sabır Fırat
Erzurum: Faik Çalık
Eskişehir: Fesih Bingöl
Gaziantep: Ahmet Cengiz
İstanbul: Birol Aydın
İzmir: Mustafa Erduran
Kayseri: Mahmut Arıkan
Kocaeli: Nurettin Çelik
Konya: Abdulkadir Karaduman
Mardin: Mehmet Ali Kılıç
Mersin: Soner Çontar
Muğla: Cebrail Tümenci
Ordu: Halit Duyar
Şanlıurfa: Resul Bebe
Van: Özay İlhan
SAADET PARTİSİ İLÇE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Sakarya Karasu: Oğuzhan Coşkun
Zonguldak Merkez: Cem Dereli
Bolu Göynük: Erdal Gülen
Kahramanmaraş Göksun: İshak Köroğlu
Giresun Çanakçı: Tuncay Kasım
Balıkesir Dursunbey: Zekeriyya Oktay
Kocaeli Başiskele: Zafer Mutlu
Kahramanmaraş Türkoğlu: Muhammet Kılıç
Adıyaman Sincik: Hamit Küçükakyüz
Batman Sason: Cuma Uçar
Manisa Saruhanlı: Mustafa Arguz
Adana Aladağ: Fikret Tok
Adana Ceyhan: Mesut Girişkin
Adana Çukurova: Güngör Vedat Şenol Beycioğlu
Adana Feke: Hasan Gezer
Adana İmamoğlu: Veysel Tüzen
Adana Karaisalı: Sadullah Genç
Adana Kozan: Muammer Özçelik
Adana Pozantı: Sadık Pinegöz
Adana Saimbeyli: Serdal Özkozanoğlu
Adana Sarıçam: Süleyman Gönül
Adana Seyhan: Yakup Budak
Adana Tufanbeyli: Musa Özkan
Adana Yumurtalık: Süleyman İnci
Adana Yüreğir: Osman Söyler
Adıyaman Merkez: Haşim Asnuk
Adıyaman Merkez: Mehmet Cerdik
Adıyaman Merkez: Resül Ulusal
Adıyaman Besni: Miraç Yakupçebioğlu
Adıyaman Besni: İbrahim Tok
Adıyaman Besni: Muhammed Zahid Küçükaşcı
Adıyaman Besni: Ebubekir İrmikci
Adıyaman Besni: Mustafa Aydoğdu
Adıyaman Besni: Ömer Faruk Özdemir
Adıyaman Çelikhan: Oğuzhan Deniz
Adıyaman Gölbaşı: Cemal Kılavuz
Adıyaman Gölbaşı: Ali Kılavuz
Adıyaman Gölbaşı: Yavuz Selim İpek
Adıyaman Gölbaşı: Deniz Kılavuz
Adıyaman Kahta: Mehmet Şükrü Turanlı
Adıyaman Kahta: Samet Kılıç
Adıyaman Samsat: Salih Demir
Adıyaman Sincik: Şerafettin Kum
Adıyaman Tut: Muhammed Raşit Aydın
Afyonkarahisar Merkez: Beytullah Karataş
Afyonkarahisar Merkez: İsmail Dilek
Afyonkarahisar Merkez: Süleyman Ballıkaya
Afyonkarahisar Merkez: Ramazan Uslu
Afyonkarahisar Merkez: Süleyman Tokmak
Afyonkarahisar Merkez: Mehmet Oğuz
Afyonkarahisar Merkez: Cengizhan Turgut
Afyonkarahisar Merkez: Caner Önal
Afyonkarahisar Merkez: Muhammed Talha Beyazkaya
Afyonkarahisar Merkez: Sevgi Usta
Afyonkarahisar Merkez: Ahmet Gül
Afyonkarahisar Merkez: Ahmet Oğuz
Afyonkarahisar Merkez: Ahmet Önal
Afyonkarahisar Merkez: Mehmet Fatih Şenel
Afyonkarahisar Merkez: Ömer Topbaş
Afyonkarahisar Başmakçı: Hüdayi Mamak
Afyonkarahisar Bayat: İlyas Dikici
Afyonkarahisar Bolvadin: Hecazi Ertürk
Afyonkarahisar Bolvadin: Mustafa Korkmaz
Afyonkarahisar Bolvadin: Numan Türkay
Afyonkarahisar Çay: Mehmet Akkoyun
Afyonkarahisar Çay: Süleyman Coşkun
Afyonkarahisar Çay: Şükrü Eşme
Afyonkarahisar Çobanlar: Hüseyin Şahin
Afyonkarahisar Çobanlar: Adem Çeliktaş
Afyonkarahisar Dazkırı: Süleyman Korkmaz
Afyonkarahisar Dinar: Fatih Emin Gençay
Afyonkarahisar Dinar: Halil Gençay
Afyonkarahisar Dinar: Recep Tayyip Gençay
Afyonkarahisar Emirdağ: Doğan Bulduk
Afyonkarahisar Emirdağ: Mustafa Ünlü
Afyonkarahisar Emirdağ: Mahmut Çengelci
Afyonkarahisar Evciler: Veysel Korkmaz
Afyonkarahisar Hocalar: Abdullah Talha Candan
Afyonkarahisar İhsaniye: Hidayet Çelebi
Afyonkarahisar İhsaniye: Necmettin Ünlü
Afyonkarahisar İhsaniye: Hasan Hüseyin Demirel
Afyonkarahisar İhsaniye: Yakup Özgök
Afyonkarahisar İhsaniye: Adem Dikici
Afyonkarahisar İscehisar: Nurettin Akkaya
Afyonkarahisar Kızılören: Kadir Anış
Afyonkarahisar Sandıklı: Mustafa Taşkapı
Afyonkarahisar Sandıklı: Ahmet Gönen
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Hüseyin Ayva
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Recep Yakup Gül
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Ali Vehri
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Yasemin İmren
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Sare Bayram
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Muhammet Fatih Tabak
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Recep Uslu
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Melike Kurşun
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Fatma Coşkun
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Alkanat Kılınç
Afyonkarahisar Sinanpaşa: Menşure Zişan Arıkan
Afyonkarahisar Sultandağı: Saniye Hazer
Afyonkarahisar Sultandağı: Burcu Beşkardeş
Afyonkarahisar Sultandağı: Ayşe Gümüşkanat
Afyonkarahisar Şuhut: Mustafa Zengin
Afyonkarahisar Şuhut: Hasan Oğuz
Ağrı Diyadin: Fahri Hacıcaferoğlu
Ağrı Doğubayazıt: Özkan Ak
Ağrı Eleşkirt: Nüsret Yakut
Ağrı Eleşkirt: Servet Uçar
Ağrı Hamur: Ahmet Yasin Çakır
Ağrı Patnos: Muhammed Necati Çakır
Ağrı Patnos: Mehmet Keleş
Ağrı Taşlıçay: Emrullah Tutkal
Ağrı Tutak: Rıdvan Özmen
Aksaray Ağaçören: Abdullah Emin Alıcı
Aksaray Merkez: Levent Serdar Şahin
Aksaray Merkez: İsmail Hakkı Arık
Aksaray Merkez: Halil İbrahim Karaca
Aksaray Merkez: Hasan Karakaya
Aksaray Merkez: Seher Baysal
Aksaray Merkez: Yücel Karaman
Aksaray Merkez: Bilal Ayhan
Aksaray Merkez: Ahmet Yusuf Ayhan
Aksaray Merkez: Mehmet Akif Şahin
Aksaray Eskil: Vehhap Filikci
Aksaray Eskil: Ömer Aygün
Aksaray Gülağaç: İsmail Pamuk
Aksaray Gülağaç: Ramazan Sarı
Aksaray Gülağaç: Ömer Singin
Aksaray Gülağaç: Mümine Ertuğrul
Aksaray Güzelyurt: Yavuz Selim Türker
Aksaray Güzelyurt: Bulduk Baki Atçeken
Aksaray Güzelyurt: Selim Karabacak
Aksaray Ortaköy: Fatih Kocaman
Aksaray Sarıyahşi: İdris Oktay Budak
Aksaray Sultanhanı: Hacı Hüseyin Akbaş
Amasya Merkez: İbrahim Keleş
Amasya Göynücek: Abdullah Deretaşı
Amasya Gümüşhacıköy: Mustafa Çakan
Amasya Hamamözü: Murat Çintaş
Amasya Merzifon: Abdulkadir Kaplan
Amasya Suluova: Ahmet Karakoyun
Amasya Taşova: Mustafa Cengiz
Ankara Akyurt: Orhan Özden
Ankara Altındağ: Emanullah Koca
Ankara Ayaş: Avni Akkoç
Ankara Bala: Soner Dalkıran
Ankara Beypazarı: Kutlu Çınar
Ankara Çamlıdere: Mustafa Tuncer
Ankara Çankaya: İbrahim Temel
Ankara Çubuk: Yıldırım Kamaç
Ankara Elmadağ: Mevlüt Demir
Ankara Etimesgut: Muhammed Mustafa Şahin
Ankara Evren: Bekir Asıcıoğlu
Ankara Gölbaşı: Selim Akgül
Ankara Güdül: Aytekin Can
Ankara Haymana: Mahmut Gülmez
Ankara Kahramankazan: Ali Şaybak
Ankara Kalecik: Ömer Karakoç
Ankara Keçiören: Süleyman Tekbaş
Ankara Kızılcahamam: Veysel Üzmez
Ankara Mamak: Murat Sipahi
Ankara Nallıhan: Hilmi Aydoğdu
Ankara Polatlı: Nasuh Reşat Ayar
Ankara Pursaklar: Seyitmehmet Karagülle
Ankara Sincan: Öztürk Korkmaz
Ankara Yenimahalle: Mustafa Aydın
Antalya Akseki: Tahsin Arslan
Antalya Aksu: Latif Mercan
Antalya Demre: Nuri Tural
Antalya Döşemealtı: Metin Kandemir
Antalya Elmalı: Halil Şahin
Antalya Finike: Selçuk Okur
Antalya Gazipaşa: Sedat Kaplan
Antalya Gündoğmuş: Mehmet Özkan
Antalya İbradı: Muammer Köken
Antalya Kaş: Hüseyin Akayoğlu
Antalya Kemer: İbrahim Furkan Sarıkaya
Antalya Kepez: Mehmet Akburak
Antalya Konyaaltı: Ali Soysal
Antalya Korkuteli: Mehmet İslamoğlu
Antalya Manavgat: İbrahim Maslak
Antalya Muratpaşa: Ahmet Muhammet Pişirici
Antalya Serik: Şule Büber
Ardahan Merkez: Zafer Alpaslan
Ardahan Çıldır: Murat Yener
Ardahan Damal: Mikail Koca
Ardahan Göle: Abdulvahap Yilmaz
Ardahan Göle: Turan Taşdemir
Ardahan Hanak: Selim Bilgili
Ardahan Posof: Mustafa Kara
Artvin Ardanuç: Şahin Alaçam
Artvin Arhavi: Mustafa Ergüney
Artvin Merkez: Gültekin Soydan
Artvin Borçka: Mevlüt Balcı
Artvin Hopa: Daim Yılmaz
Artvin Kemalpaşa: Dolunay Kibar
Artvin Murgul: Erdem Özbaş
Artvin Şavşat: Zeki Bilgin
Artvin Yusufeli: Mustafa Aksoy
Aydın Bozdoğan: Talha Kayaoğulları
Aydın Buharkent: Mehmet Akif Ersöz
Aydın Çine: Hakan Esgin
Aydın Didim: Rıza Ekşi
Aydın Efeler: Zahir Bürkuk
Aydın Germencik: Murat Doğan
Aydın İncirliova: Fahrettin Öztürk
Aydın Karacasu: Cahit Tetik
Aydın Karpuzlu: Kadir Ali Yelken
Aydın Koçarlı: Harun Özdemir
Aydın Köşk: Bayram Ali Katılmış
Aydın Kuşadası: Ahmet Tan Özkan
Aydın Kuyucak: Süleyman Dal
Aydın Nazilli: Murat Melezoğlu
Aydın Söke: Hakan Türkyılmaz
Aydın Sultanhisar: Selma Yıldız
Aydın Yenipazar: Ahmet Fethi Yıldız
Balıkesir Altıeylül: Nazmi Ersoy
Balıkesir Ayvalık: Ramazan Derdiman
Balıkesir Balya: Özcan Semerci
Balıkesir Bandırma: Okay Ustaalioğlu
Balıkesir Bigadiç: Mustafa Güngör
Balıkesir Burhaniye: İsmail Durmaz
Balıkesir Edremit: Ramazan Yıldırım
Balıkesir Erdek: Mustafa Başboğa
Balıkesir Havran: Hasan Balık
Balıkesir Karesi: Mehmet Yaşa
Balıkesir Manyas: Mustafa Erbakan Arslantekin
Balıkesir Savaştepe: Mustafa Arslantekin
Balıkesir Sındırgı: İbrahim Esen
Balıkesir Susurluk: Murat Savut
Bartın Amasra: İbrahim Kılıç
Bartın Merkez: İsmail Kaya
Bartın Merkez: Yurdanur Akgün
Bartın Ulus: Bayram Taşçı
Bartın Ulus: Rasim Ulusoy
Batman Merkez: Mehmet Onat
Batman Merkez: Ümit Yeşilkaya
Batman Beşiri: Ahmet Çiftçi
Batman Beşiri: Ömer Dedebek
Batman Gercüş: Şehmus Dilzan Ekmen
Batman Gercüş: Abdulhalim Beyaz
Batman Hasankeyf: Muhammed İkbal Kartal
Batman Kozluk: Fehmi Yaşar
Batman Kozluk: Siraç Yeşilkaya
Batman Sason: Atila Çetinkaya
Bayburt Aydıntepe: Sezgin İstemi
Bayburt Merkez: Fatih Burak
Bayburt Demirözü: Murat Gürbüz
Bayburt Demirözü: Yusuf Sivlim
Bilecik Merkez: Ethem Ersöz
Bilecik Merkez: Tarık Çakır
Bilecik Merkez: İsmail Öz
Bilecik Bozüyük: Seyfettin Tıkız
Bilecik Bozüyük: Halil Üstün
Bilecik Gölpazarı: Mehmet Karış
Bilecik İnhisar: Mehmet Kelakaya
Bilecik Osmaneli: Nureddin Şirin
Bilecik Pazaryeri: Ahmet Opçin
Bilecik Söğüt: Levent Çapon
Bilecik Yenipazar: Mevlüt Özdemir
Bingöl Adaklı: Büşra Ünlüer
Bingöl Merkez: Mehmet Eser
Bingöl Merkez: Gürkan Usta
Bingöl Merkez: Veysel Aktar
Bingöl Genç: Mücahit Yazıcı
Bingöl Karlıova: Muhammed Seyyid True
Bingöl Kiğı: Ali Ceyhan
Bingöl Solhan: Veysi Taşar
Bingöl Solhan: Muhammed Şamil Kurt
Bingöl Yayladere: Suat İşcen
Bingöl Yedisu: Emrah Topluk
Bitlis Adilcevaz: Bahattin Alageyik
Bitlis Ahlat: Muhammed Cihad Can
Bitlis Merkez: Emrah Yurci
Bitlis Merkez: Maşallah İnan
Bitlis Güroymak: Mikail Bişaroğlu
Bitlis Güroymak: Şahin Baysan
Bitlis Güroymak: Ömer Yumuşakbaş
Bitlis Hizan: Cemberi Malak
Bitlis Mutki: Kazım Akdemir
Bitlis Mutki: Veysel İnceyol
Bitlis Tatvan: İkram Yıldırım
Bolu Merkez: İsa Sayın
Bolu Merkez: Adem Emre
Bolu Dörtdivan: Mustafa Uludağ
Bolu Gerede: Muzaffer Boyacı
Bolu Kıbrıscık: Ekrem İlgü
Bolu Mengen: Muhammet Özçelik
Bolu Mengen: Muhammet Kalafat
Bolu Mudurnu: Telat Veli
Bolu Mudurnu: Beytullah Koca
Bolu Seben: Ünal Güngör
Bolu Yeniçağa: Muharrem Narin
Burdur Ağlasun: Adem Sayar
Burdur Altınyayla: Vedat Hasyılmaz
Burdur Bucak: Ali Talayman
Burdur Bucak: Halil Çakar
Burdur Bucak: Yusuf Mutlu
Burdur Merkez: Adnan Ersan
Burdur Çavdır: Mehmet Topçu
Burdur Çavdır: Hakkı Bilgiç
Burdur Çeltikçi: Mehmet Muhammet Bilgiç
Burdur Gölhisar: Alaaddin Dinç
Burdur Gölhisar: Mehmet Kavçakar
Burdur Karamanlı: Mustafa Salman
Burdur Kemer: Mehmet Baş
Burdur Tefenni: Cemil Özüdoğru
Burdur Yeşilova: Mustafa Kemal Palvan
Bursa Büyükorhan: İsmail Şaşkın
Bursa Gemlik: Ahmet Vakkas Yıldız
Bursa Gürsu: Seçmen Ergene
Bursa Harmancık: Ramazan Yakın
Bursa İnegöl: Hasan Eroğlu
Bursa Karacabey: Muammer Altun
Bursa Keles: Ramazan Ay
Bursa Kestel: Ahmet Demirağ
Bursa Mudanya: Enes Bayraktar
Bursa Mustafakemalpaşa: Burak Çelik
Bursa Orhaneli: Ömer Din
Bursa Osmangazi: Kerim Bulut
Bursa Yenişehir: Karyağdı Berkeli
Bursa Yıldırım: Abdullah Kocamaz
Çanakkale Ayvacık: Yalçın Soysal
Çanakkale Ayvacık: Ahmet Tunca
Çanakkale Bayramiç: Ali Algül
Çanakkale Biga: İdris Dursun
Çanakkale Biga: Turgut Göçmen
Çanakkale Biga: Adnan Kömürcü
Çanakkale Bozcaada: Şahin Söken
Çanakkale Çan: Ferudun Uysal
Çanakkale Merkez: Şaban Sarı
Çanakkale Merkez: Fatma Funda Çiftçi
Çanakkale Eceabat: Doğan Demirtaş
Çanakkale Ezine: Cumhur Aydın
Çanakkale Gelibolu: Muhammed Erer
Çanakkale Gelibolu: Suat Çiftçi
Çanakkale Gelibolu: Mustafa Öztürk
Çanakkale Gökçeada: Tahsin Yüzer
Çanakkale Lapseki: Nesim Elçik
Çanakkale Lapseki: Muhammet Sadoğlu
Çanakkale Lapseki: Muhammet Ali Özdemirci
Çanakkale Yenice: Kadir Baş
Çanakkale Yenice: Hüseyin Karakaçan
Çankırı Atkaracalar: Evren Ulusoy
Çankırı Atkaracalar: Faruk Karatekin
Çankırı Bayramören: Mustafa Yaşar Emiral
Çankırı Merkez: Mustafa Ünver
Çankırı Çerkeş: Satılmış Üke
Çankırı Çerkeş: Burhan Karaağaç
Çankırı Eldivan: Faruk Karatatar
Çankırı Ilgaz: Arif Nazlı
Çankırı Kızılırmak: Mustafa Sarıkaya
Çankırı Korgun: Tevfik Efe
Çankırı Kurşunlu: Vehbi Aydoğan
Çankırı Orta: Mehmet Ünver
Çankırı Orta: Şeyma Uzun
Çankırı Orta: Bekir Hurşut
Çankırı Orta: Ahmet İbişoğlu
Çankırı Şabanözü: Fatih Çulha
Çankırı Yapraklı: Ahmet Tamer
Çorum Alaca: Mustafa Kütük
Çorum Bayat: Mustafa Atak
Çorum Boğazkale: Ferhat Tök
Çorum Merkez: Faruk Cıdık
Çorum Merkez: Abdulsamet Kurt
Çorum Dodurga: Hasan Kellerbağı
Çorum İskilip: Mücahit Cemal Damar
Çorum Kargı: Yakup Gökçe
Çorum Laçin: Osman Savurgan
Çorum Mecitözü: Mikail Dağdelen
Çorum Oğuzlar: Metinay İncirli
Çorum Ortaköy: İbrahim Can Kahve
Çorum Ortaköy: Muhammed Yasir Yazıcı
Çorum Osmancık: Mustafa Temizkan
Çorum Sungurlu: Seyit Ahmet Güher
Çorum Uğurludağ: Veysel Ergün
Denizli Acıpayam: Mehmet Yıldız
Denizli Babadağ: Ahmet Abazoğlu
Denizli Baklan: Fatih Candan
Denizli Bekilli: Bilal Osman Zeybek
Denizli Beyağaç: Günay Çelik
Denizli Bozkurt: Ertufan İlhan
Denizli Buldan: Adem Özcan
Denizli Çal: Akın Arslanyılmaz
Denizli Çameli: Mevlüt Sönmez
Denizli Çardak: Yasin Sönmez
Denizli Güney: Kudret Kolbaşı
Denizli Honaz: Ali İlhan
Denizli Kale: Bahaettin Güner
Denizli Merkezefendi: Mehmet Fatih Aktaş
Denizli Pamukkale: Hakan Kaya
Denizli Sarayköy: Melike Kutoğlu
Denizli Serinhisar: Ömer Yağcıoğlu
Denizli Tavas: Alperen Turhan
Diyarbakır Bağlar: Ahmet Baran
Diyarbakır Bismil: İbrahim Şimşek
Diyarbakır Çermik: Abdullah Ejder Yiğit
Diyarbakır Çınar: Mehmet Veysi Yiğit
Diyarbakır Çüngüş: Ayşe Dağ
Diyarbakır Dicle: Abdulvahap Diyapoğlu
Diyarbakır Eğil: Mehmet Karakaş
Diyarbakır Ergani: Mehmet Budak
Diyarbakır Hani: Meral Eşme
Diyarbakır Hazro: Bedrettin Taş
Diyarbakır Kayapınar: Talip Bekiranlı
Diyarbakır Kulp: Nevzat Baran
Diyarbakır Silvan: Yaşar Kudat
Diyarbakır Sur: Ahmet Karaağaç
Diyarbakır Yenişehir: Reyhan Aksoy
Düzce Akçakoca: Murat Aşık
Düzce Cumayeri: Ural Gökçe
Düzce Çilimli: Maksut Uysal
Düzce Merkez: Nevfel Kadir Güner
Düzce Merkez: Fahrettin Karabağlı
Düzce Merkez: Dursun Sönmezoğlu
Düzce Gölyaka: Bünyamin Aydın
Düzce Gümüşova: Fatih Tavlı
Düzce Kaynaşlı: Hasan Akdoğan
Düzce Yığılca: Musa Ergin
Edirne Merkez: Tezcan Karakütük
Edirne Enez: Serkan İşcan
Edirne Havsa: Kemal Durkaya
Edirne İpsala: Melih Taha Demiryürek
Edirne İpsala: Zeynep Kaynak
Edirne İpsala: Abbas Tekin
Edirne Keşan: Ahmet Köseler
Edirne Keşan: Güngör İleri
Edirne Keşan: Muhammet Çidem
Edirne Lalapaşa: Ersin Pilafcı
Edirne Meriç: Arif Güngör
Edirne Meriç: Kamile Andiç
Edirne Meriç: Zehra Kaynak
Edirne Süloğlu: Hüseyin Es
Edirne Uzunköprü: Enver Yazan
Edirne Uzunköprü: Türkan Üskan
Elazığ Ağın: Abdulkadir Yılmaz
Elazığ Alacakaya: Erdoğan Çelik
Elazığ Arıcak: Pembegül Kınat
Elazığ Arıcak: Ahmet Bayrak
Elazığ Arıcak: Mehmet İlter
Elazığ Arıcak: Muhammed Yalçın
Elazığ Baskil: Mehmet Künkül
Elazığ Merkez: Abdullah Akın
Elazığ Merkez: Şafak Çelik
Elazığ Merkez: Sabri Yılmaz
Elazığ Merkez: Aydın Albayrak
Elazığ Merkez: Muhammet Açık
Elazığ Karakoçan: Bilal Bulanık
Elazığ Karakoçan: Ramazan Aydın
Elazığ Keban: İmam Kırğız
Elazığ Kovancılar: Muhammed Zahit Akalın
Elazığ Maden: Hasan Ateş
Elazığ Palu: Hasan Meydanoğlu
Elazığ Palu: Mehmet Bulanık
Elazığ Sivrice: Nurullah Deniz
Erzincan Çayırlı: Tamer Atalay
Erzincan Merkez: Ali Cebeci
Erzincan Merkez: Mustafa Karaca
Erzincan Merkez: Ekrem Kazan
Erzincan İliç: Abuzer Atabay
Erzincan Kemah: Mehmet Dağdeviren
Erzincan Kemaliye: Abdullatif Bulut
Erzincan Otlukbeli: İlker Macit
Erzincan Refahiye: Abdulkadir Tepe
Erzincan Tercan: Ali Bulut
Erzincan Tercan: Ahmet Kurmut
Erzincan Tercan: Rıdvan Ağgündüz
Erzincan Tercan: Adem Kurmut
Erzincan Üzümlü: Dursun Şimşek
Erzincan Üzümlü: Cem Kazan
Erzurum Aşkale: Yakup Çelik
Erzurum Aziziye: Erdal Karagül
Erzurum Hınıs: Sadrettin Doğan
Erzurum Horasan: Abdulvahap Aksakal
Erzurum Karaçoban: Ferhat Yıldırım
Erzurum Karayazı: Muhammet Hanefi Uzuntürk
Erzurum Köprüköy: Mehmet Hafit Özkan
Erzurum Narman: Savaş Diler
Erzurum Oltu: Mustafa Macit
Erzurum Palandöken: Ayhan Erkem
Erzurum Pasinler: Vasfi Cahit Tohumcu
Erzurum Pazaryolu: Nuri Coruh
Erzurum Şenkaya: Bedirhan Coşkun
Erzurum Tekman: Abidin Köse
Erzurum Tortum: Fuat Demirci
Erzurum Uzundere: Mehmet Aldemir
Erzurum Yakutiye: Yusuf Kolikısa
Eskişehir Alpu: Ali Ulvi Büyükkıdan
Eskişehir Beylikova: Muhammet Serdar Akbıyık
Eskişehir Çifteler: Hamdi Tabanlı
Eskişehir Günyüzü: Metin Kilit
Eskişehir Han: Sezer Özçesoy
Eskişehir İnönü: Yücel İpek
Eskişehir Mahmudiye: Muzaffer Kaplan
Eskişehir Mihalgazi: Fahri Karabeli
Eskişehir Mihalıççık: Mehmet Kavak
Eskişehir Odunpazarı: İsmail Satekin
Eskişehir Sarıcakaya: Adil Keser
Eskişehir Sivrihisar: İdris Kaçar
Eskişehir Tepebaşı: Elif Örs
Gaziantep Araban: Reşit Çelik
Gaziantep Karkamış: Abdullah Öztürk
Gaziantep Nizip: Ömer Yılmaz
Gaziantep Nurdağı: Erhan Özçoban
Gaziantep Oğuzeli: Cebbar Dinç
Gaziantep Şahinbey: Yılmaz Sağçetin
Gaziantep Şehitkamil: Mehmet Hayri Kamalı
Gaziantep Yavuzeli: Fevzi Karakaya
Giresun Alucra: Dursun Kılıçkaya
Giresun Bulancak: Ethem Aydın
Giresun Bulancak: Hayri Dikgöz
Giresun Bulancak: Muhammed Fatih Yıldırım
Giresun Çamoluk: Selami Özyurt
Giresun Dereli: Nuri Akdemir
Giresun Dereli: İsmail Yıldız
Giresun Doğankent: Ahmet Muhammet Aran
Giresun Espiye: Selim Akkaya
Giresun Espiye: Şakir Sarıkaya
Giresun Eynesil: Ömer Faruk Karaca
Giresun Eynesil: Erkan Öztonga
Giresun Merkez: Esra Bektaş
Giresun Merkez: Yakup Zengin
Giresun Görele: Hayati Fikri Topkar
Giresun Görele: Cengiz Öksüz
Giresun Keşap: Furkan Bayram
Giresun Piraziz: Metin Öztürk
Giresun Şebinkarahisar: Orhan Eroğlu
Giresun Tirebolu: Ayhan İnal
Giresun Yağlıdere: Ömer Faruk Karabiber
Giresun Yağlıdere: Hasan Ali Bekar
Gümüşhane Merkez: Akın Demir
Gümüşhane Merkez: Hüseyin Köprülü
Gümüşhane Kelkit: Sıtkı Yazıcı
Gümüşhane Kelkit: Arif Şenel
Gümüşhane Kelkit: Yaşar Eren
Gümüşhane Kelkit: Enes Aydın
Gümüşhane Kelkit: Mustafa Celalettin Kaban
Gümüşhane Kelkit: Aziz Ömer Kunt
Gümüşhane Köse: Yusuf Korkmaz
Gümüşhane Kürtün: Mehmet Yılmaz
Gümüşhane Kürtün: Saffet Aydın
Gümüşhane Şiran: Hayrettin Kılıç
Gümüşhane Şiran: Cemalettin Sevindik
Gümüşhane Torul: Servet Yüzüak
Hakkari Çukurca: Muhammed Safa Ocak
Hakkari Derecik: Agit Çelikbaş
Hakkari Şemdinli: Hetem Çağlın
Hakkari Yüksekova: Kudbettin Yılmaz
Hakkari Yüksekova: Yavuz Dalgıç
Hatay Altınözü: Mahmut Şan
Hatay Antakya: Abdulhadi Bük
Hatay Arsuz: Ali Avcı
Hatay Belen: Zekeriya Eğe
Hatay Defne: Adnan Mansuroğlu
Hatay Dörtyol: Halil Olğun
Hatay Erzin: Mehmet Mansur Kılaç
Hatay Hassa: Mustafa Yavşalak
Hatay İskenderun: Sabahaddin Çınar
Hatay Kırıkhan: Atila Erol
Hatay Kumlu: Mahmut Aral
Hatay Payas: Recep Baysal
Hatay Reyhanlı: Kasım Alkurtar
Hatay Yayladağı: Serdar Gönültaş
Iğdır Aralık: Tayyib Emre Erdel
Iğdır Merkez: Necmettin Turan
Iğdır Merkez: Ubeyde Ensar Okutan
Iğdır Merkez: Haldun Pekdemir
Iğdır Merkez: Muhammet Haydar Asıcıoğlu
Iğdır Karakoyunlu: Mehmet Kalabas
Iğdır Tuzluca: Mehmet Emre Kutluca
Isparta Aksu: Ali Soyçiçek
Isparta Atabey: Uğur Turan
Isparta Eğirdir: Hasan Kaya
Isparta Eğirdir: Yasin Dengel
Isparta Gelendost: Ali Demirbağ
Isparta Gönen: Davut Mol
Isparta Gönen: Mehmet Tetik
Isparta Merkez: Aydın Apaydın
Isparta Merkez: Hüseyin Manduz
Isparta Merkez: Ramazan İnan
Isparta Keçiborlu: Faruk Yavuz
Isparta Keçiborlu: İbrahim Erkuş
Isparta Senirkent: Enes Vefa Yürümez
Isparta Senirkent: Ömer Özparmak
Isparta Sütçüler: Osman Poyraz
Isparta Şarkikaraağaç: Nazmiye Gündüz
Isparta Şarkikaraağaç: Mustafa Bilgin
Isparta Şarkikaraağaç: Mustafa Küçükkart
Isparta Uluborlu: Yakup Nazmi Kimer
Isparta Yalvaç: Abdurahman Karaköse
Isparta Yenişarbademli: Muhammet Yıldız
İstanbul Adalar: Yaşar Ergin Fettahoğlu
İstanbul Arnavutköy: Necati Çördükçü
İstanbul Ataşehir: Alev Sezen
İstanbul Avcılar: Ender Esiner
İstanbul Bağcılar: Erhan Açıkgöz
İstanbul Bahçelievler: Yaşar Avcı
İstanbul Bakırköy: Ramazan Boyalık
İstanbul Başakşehir: Bekir Demirkaya
İstanbul Bayrampaşa: İsmail Acar
İstanbul Beşiktaş: Muhammed Gazi Kılıç
İstanbul Beykoz: Yasin Kalaycı
İstanbul Beylikdüzü: Reşat Yılmaz
İstanbul Beyoğlu: Turgut Sahtiyan
İstanbul Büyükçekmece: Can Karabulut
İstanbul Çatalca: Yaşar Buruneren
İstanbul Çekmeköy: Halil İbrahim Akpınar
İstanbul Esenler: İbrahim Bitiş
İstanbul Esenyurt: Mehmet Faruk Ertekin
İstanbul Eyüpsultan: Mevlüt Karsavran
İstanbul Fatih: Mehmet Yaroğlu
İstanbul Gaziosmanpaşa: Recep Polat
İstanbul Güngören: Kamil Acar
İstanbul Kadıköy: Recep Yılmaz
İstanbul Kağıthane: Halid Özgür Atak
İstanbul Kartal: Murat Çeker
İstanbul Küçükçekmece: Mustafa Kurdaş
İstanbul Maltepe: Nuri Tüfekçi
İstanbul Pendik: İsmail Haskul
İstanbul Sancaktepe: Abdülkadir Arslan
İstanbul Sarıyer: Ahmet Gözcü
İstanbul Silivri: Mahmut Hamdemirci
İstanbul Sultanbeyli: Muhammet Fetullah Bülbül
İstanbul Sultangazi: Hüseyin Aydoğan
İstanbul Şile: Cengiz Çetin
İstanbul Şişli: Fatih Yılmaz
İstanbul Tuzla: Necati Tosun
İstanbul Ümraniye: Yakup Kasımay
İstanbul Üsküdar: Yılmaz Bayat
İstanbul Zeytinburnu: Samet Gülaydın
İzmir Aliağa: Mahmut Koç
İzmir Balçova: Seyfullah Özbek
İzmir Bayındır: Fatma Dündar
İzmir Bayraklı: Vedat Kolukısa
İzmir Bergama: Halit Gül
İzmir Beydağ: Mustafa Bekar
İzmir Bornova: Hasan Ceylan
İzmir Buca: Selçuk Kavuşan
İzmir Çeşme: Ahmet Hazırbulan
İzmir Çiğli: Hüseyin Ayın
İzmir Dikili: Mustafa İnan
İzmir Foça: İsmet Topal
İzmir Gaziemir: Hanife Bozdağ
İzmir Güzelbahçe: Osman Tunç
İzmir Karabağlar: Mümin Baştürk
İzmir Karaburun: Zekeriya Yılmaz
İzmir Karşıyaka: Ozan Ganiüsmen
İzmir Kemalpaşa: Gamze Yıldız
İzmir Kınık: Suat Savut
İzmir Kiraz: Mesut Sertkaya
İzmir Konak: Turhan Tutumlu
İzmir Menderes: Ahmet Alkan
İzmir Menemen: Tekin Alptekin
İzmir Narlıdere: Serhat Afşar
İzmir Ödemiş: Mustafa Yorucu
İzmir Seferihisar: Zehra Çakar
İzmir Selçuk: Hüseyin Günaydın
İzmir Tire: Halil Yalçınkaya
İzmir Torbalı: Caner Dirlik
İzmir Urla: Mehmet Orakçı
Kahramanmaraş Dulkadiroğlu: Murat Kozalak
Kahramanmaraş Elbistan: Şaban Özgişi
Karabük Eflani: Turgut Göktaş
Karabük Eskipazar: Ramazan Turan
Karabük Merkez: Orhan Gökmen
Karabük Ovacık: Emre Burak Kabaran
Karabük Safranbolu: Mustafa Özçelik
Karabük Yenice: İsmail Kirenli
Karabük Yenice: Hüseyin Acar
Karaman Ayrancı: Recep Şahin
Karaman Başyayla: Muhammet Duran
Karaman Ermenek: Hasan Uysal
Karaman Ermenek: Abdullah Aktürk
Karaman Ermenek: Süleyman Aktürk
Karaman Merkez: Mehmet Karakaş
Karaman Merkez: Şevket Kavas
Karaman Merkez: Kenan Kaya
Karaman Kazımkarabekir: Erkan Ateş
Karaman Sarıveliler: Mustafa Acarerli
Karaman Sarıveliler: Eyup Akgül
Kars Akyaka: İsa Kızılkaya
Kars Arpaçay: Eyüp Doğan
Kars Sarıkamış: Muhammet Ali Demir
Kars Selim: Yavuz Abat
Kars Susuz: Tayfun Mintemur
Kastamonu Abana: Mustafa Dönmez
Kastamonu Ağlı: Hasip Yazıcıoğlu
Kastamonu Araç: İrfan Barlas
Kastamonu Azdavay: Mehmet Kaş
Kastamonu Cide: Hasan Soyubelli
Kastamonu Çatalzeytin: Akif Yalçın
Kastamonu Daday: Mustafa Mert Yıldız
Kastamonu Devrekani: Yakup Tokan
Kastamonu Doğanyurt: Durmuş Erdil
Kastamonu Hanönü: Rahmi Yazıcıoğlu
Kastamonu İhsangazi: Hasan Bakar
Kastamonu İnebolu: Nizam Kuvvet
Kastamonu Merkez: Hulusi Özbek
Kastamonu Küre: Saim Öz
Kastamonu Pınarbaşı: Ramazan Alamehmet
Kastamonu Seydiler: Yüksel Canpulat
Kastamonu Şenpazar: Fahri Gülenç
Kastamonu Tosya: Muzaffer Karakoç
Kayseri Akkışla: Necmettin Emre Şahin
Kayseri Bünyan: Muhammed Emir Taşçı
Kayseri Develi: Mustafa Ülker
Kayseri Felahiye: Emin Gönen
Kayseri Hacılar: Osman Palaz
Kayseri İncesu: Kerim Çürüttü
Kayseri Kocasinan: Recep Güngör
Kayseri Melikgazi: Baki Coşkun
Kayseri Özvatan: Vedat Ali Tur
Kayseri Pınarbaşı: Yasin Şahan
Kayseri Sarıoğlan: Fatma Yıldız
Kayseri Sarız: Mehmet Yıldız
Kayseri Talas: Harun Halilullah Toprak
Kayseri Tomarza: Selçuk Onat
Kayseri Yahyalı: Nuh Tosun
Kayseri Yeşilhisar: Mehmet Suat Demirbaş
Kırıkkale Bahşili: Mihriban Aktar
Kırıkkale Balışeyh: Ali Sevindim
Kırıkkale Çelebi: Halil İbrahim Sarı
Kırıkkale Delice: Ali Gündoğan
Kırıkkale Delice: Ekrem Yalmancı
Kırıkkale Karakeçili: Samiye Özcan
Kırıkkale Merkez: Veysel Kutluca
Kırıkkale Merkez: Metin Korkmaz
Kırıkkale Sulakyurt: Arap Çalan
Kırıkkale Yahşihan: Müin Yıldız
Kırklareli Babaeski: Mustafa Sarıkaya
Kırklareli Babaeski: Muhammed Berk Şişli
Kırklareli Babaeski: Abdullah Okuyucu
Kırklareli Babaeski: Fatih Gülyiyen
Kırklareli Demirköy: Buse Kıvılcım
Kırklareli Demirköy: Abdurrahman Ay
Kırklareli Merkez: Mehmet Metin Dursun
Kırklareli Merkez: Evrim Oktay
Kırklareli Merkez: Ömer Fırat Aksoy
Kırklareli Merkez: İsmail İpek
Kırklareli Kofçaz: Fatih Aksu
Kırklareli Lüleburgaz: Ahmet Bilgin
Kırklareli Lüleburgaz: Davut Sadoğlu
Kırklareli Lüleburgaz: Yusuf Berber
Kırklareli Lüleburgaz: Muhammet Demiryürek
Kırklareli Pehlivanköy: Sevda Çoktan
Kırklareli Pınarhisar: Eren Kivli
Kırklareli Pınarhisar: Sadullah Demirci
Kırklareli Vize: Onur Koçak
Kırklareli Vize: Ahmet Furkan Kılıçoğlu
Kırklareli Vize: Nurican Kutoğlu
Kırşehir Akçakent: Ahmet Ünal
Kırşehir Akpınar: Muhlis Aktaş
Kırşehir Boztepe: Yağmur Karakurt
Kırşehir Çiçekdağı: Ahmet Zorlu
Kırşehir Çiçekdağı: Abdullah Erdoğan
Kırşehir Kaman: İsmail Saylam
Kırşehir Kaman: Ferhat Çiğci
Kırşehir Merkez: Fatma Ekim Terzioğlu
Kırşehir Merkez: Mehmet Tankulu
Kırşehir Mucur: Turgay Şahan
Kilis Elbeyli: Mustafa Köşeli
Kilis Merkez: Zeynep Gültekin
Kilis Musabeyli: Muhammed İsmail Baba
Kilis Polateli: Yusuf Karakurt
Kocaeli Darıca: Selim Çetinkaya
Kocaeli Derince: Cuma Ayvaz
Kocaeli Dilovası: Hasan İnci
Kocaeli Gebze: Mustafa Turel
Kocaeli Gölcük: Mehmet Emin Özçelik
Kocaeli İzmit: Sinan Yolcu
Kocaeli Kandıra: Ünal Kızılağıl
Kocaeli Karamürsel: Murat Akbaba
Kocaeli Kartepe: İbrahim Ethem Akbuğa
Kocaeli Körfez: Erkan Küçükemirler
Konya Ahırlı: Halil Akyüz
Konya Akören: Hasan Keser
Konya Akşehir: Muhammed Candan
Konya Altınekin: Ahmet Develi
Konya Beyşehir: Muhammed Ali Can
Konya Bozkır: Ali Tokat
Konya Çeltik: Mustafa Özeskici
Konya Çumra: Servet Şahin
Konya Derbent: Yaser Ceyhan
Konya Derebucak: Enes Büyükiskilip
Konya Doğanhisar: Celal Demir
Konya Emirgazi: Ubeyde Aktulum
Konya Ereğli: Asım Durmuş
Konya Güneysınır: Mehmet Karaoğlu
Konya Halkapınar: Emin Demir
Konya Hüyük: Ahmet Şamil Uyar
Konya Ilgın: Halil İbrahim Oral
Konya Kadınhanı: Refik Cancan
Konya Karapınar: Kemal Kor
Konya Karatay: Muhammed Cihad Güzel
Konya Kulu: Semih Saraç
Konya Meram: Musa Bizim
Konya Sarayönü: Salih Ülker
Konya Selçuklu: Mustafa İsen
Konya Seydişehir: Harun Erkan
Konya Tuzlukçu: Taha Yasin Yazıcı
Konya Yalıhüyük: Serkan Karagöz
Konya Yunak: Talha Apa
Kütahya Altıntaş: Hüseyin Söyler
Kütahya Aslanapa: Soydan Kızmaz
Kütahya Çavdarhisar: Halil Delen
Kütahya Domaniç: Turan Koyun
Kütahya Domaniç: İsa Efe
Kütahya Dumlupınar: Dalyen Aktepe
Kütahya Emet: Mehmet Hamamcı
Kütahya Gediz: Ahmet Güler
Kütahya Gediz: Şahin Yarım
Kütahya Gediz: Nurettin Zeytin
Kütahya Gediz: Halil Sapmaz
Kütahya Hisarcık: Şerif Pektaş
Kütahya Merkez: Ahmet Sunar
Kütahya Merkez: Muhammed Fatih Şahin
Kütahya Simav: Hasan Özbal
Kütahya Simav: İsmail Saraç
Kütahya Simav: Mehmet Dallı
Kütahya Simav: Celalettin Şehir
Kütahya Simav: Ahmet Poyraz
Kütahya Simav: Salim Aktaş
Kütahya Simav: Fatih Yiğit
Kütahya Şaphane: Yaşar Demir
Kütahya Tavşanlı: Fatih Bozan
Kütahya Tavşanlı: Murat Uyar
Kütahya Tavşanlı: Yusuf Sarı
Kütahya Tavşanlı: İsmail Dolma
Kütahya Tavşanlı: Dursun Çetin
Malatya Akçadağ: Ali Emre
Malatya Arguvan: Mehmet Yiğiter
Malatya Battalgazi: Mikail Polat
Malatya Darende: Muhammet Çelebi Keyhıdır
Malatya Doğanşehir: Hamza Adak
Malatya Doğanyol: Gündüz Cengiz
Malatya Hekimhan: Yusuf Gediktaş
Malatya Kale: Yusuf Karabeyeser
Malatya Kuluncak: Ercan Avcı
Malatya Pütürge: Serhat Kulcu
Malatya Yazıhan: Seyfullah Öner
Malatya Yeşilyurt: Cumali Akça
Manisa Ahmetli: Yahya Yılmaz
Manisa Akhisar: Hüseyin Çelik
Manisa Alaşehir: Adnan Yükalan
Manisa Demirci: Zekayi Yılmaz
Manisa Gölmarmara: Haci Özmen
Manisa Gördes: Muhammed Numan Can
Manisa Kırkağaç: Semih Mergen
Manisa Köprübaşı: Zinnor Önal
Manisa Kula: Mustafa Akcin
Manisa Sarıgöl: Nurettin Kilit
Manisa Selendi: Dursun Özçetin
Manisa Soma: Veysel Karani Yula
Manisa Turgutlu: Mevlüt Bulut
Manisa Yunusemre: Fatma Özdemir
Mardin Dargeçit: İdris Yücel
Mardin Derik: Mustafa İkbal Tozan
Mardin Kızıltepe: İbrahim Güneş
Mardin Midyat: Mahmut Sami Kollu
Mardin Nusaybin: Hasan Çakar
Mardin Ömerli: Osman Gökçepınar
Mardin Savur: Sinan Gülnar
Mardin Yeşilli: Bilal Gümüş
Mersin Akdeniz: Mehmet Faruk Süzen
Mersin Anamur: Ali Bal
Mersin Aydıncık: Mehmet Fatih Ercan
Mersin Bozyazı: Mehmet Lutfi Uğuz
Mersin Çamlıyayla: İzvan Nergiz
Mersin Erdemli: Mehmet Yıldız
Mersin Gülnar: Hüseyin Arslan
Mersin Mezitli: Burak Canlı
Mersin Mut: Ahmet Kara
Mersin Silifke: Mehmet Ali Gök
Mersin Tarsus: Enver Varlı
Mersin Toroslar: Bilal Oğuz
Mersin Yenişehir: Mustafa Özdemir
Muğla Bodrum: Muhammed Arif Karaca
Muğla Dalaman: Esat Konur
Muğla Datça: Atakan Çeğil
Muğla Fethiye: Ömer Faruk Kılınç
Muğla Kavaklıdere: Ahmet Ergin
Muğla Köyceğiz: Memduh Karakuzu
Muğla Marmaris: Birkan Sertcan
Muğla Menteşe: Salih Çifçi
Muğla Milas: Murat Tekin
Muğla Ortaca: Murat İkiz
Muğla Seydikemer: Saliha Güzel
Muğla Ula: Ali Osman Tok
Muğla Yatağan: Tayfun Kartal
Muş Bulanık: Kemal İndiç
Muş Bulanık: Oğuzhan Tutsoy
Muş Bulanık: Muhammed Enes Bahça
Muş Bulanık: Muhammet Yusuf Aydın
Muş Bulanık: Melih Şahin
Muş Bulanık: Sümeyye Nur Işık
Muş Bulanık: Nuh Rıza Demirkaya
Muş Hasköy: Muhammed Emre Yalçınkaya
Muş Hasköy: Enes Gürgiç
Muş Korkut: Muhammed Şamil Başel
Muş Korkut: Muhammed Fatih Polat
Muş Malazgirt: Nurullah Boz
Muş Malazgirt: Cihan Şişman
Muş Merkez: Rıdvan Boz
Muş Merkez: İbrahim Kınacı
Muş Merkez: Cahit Mendeş
Muş Merkez: Muhammed Yıldırım
Muş Merkez: Abdurrahman Alpay
Muş Merkez: Bünyamin Doğmaç
Muş Merkez: Veysi Kaçan
Muş Merkez: Selahattin Yalçin
Muş Merkez: Muhammed Hamza Obut
Muş Varto: Sadık Aydın
Nevşehir Acıgöl: Hüseyin Özerkan
Nevşehir Acıgöl: Ahmet Yılmaz
Nevşehir Acıgöl: Ramazan Karnak
Nevşehir Avanos: Levent İlleez
Nevşehir Avanos: Yaşar Amil
Nevşehir Avanos: Kenan Gül
Nevşehir Avanos: Ahmet Göktepe
Nevşehir Derinkuyu: Serkan Karasu
Nevşehir Derinkuyu: Arif Kabak
Nevşehir Gülşehir: Nadir Doğan
Nevşehir Hacıbektaş: Abdurrahman Altundal
Nevşehir Kozaklı: Mehmet Erkek
Nevşehir Merkez: Merve Işık
Nevşehir Merkez: Ahmet Otkan
Nevşehir Merkez: Fatih Simit
Nevşehir Merkez: İrfan Özerkan
Nevşehir Merkez: Nahit Ögüç
Nevşehir Merkez: Kenan Bilgin
Nevşehir Merkez: Cemal Otkan
Nevşehir Merkez: İrfan Kaynar
Nevşehir Merkez: Bülent Zencir
Nevşehir Ürgüp: Fatih Aydoğdu
Nevşehir Ürgüp: Ömer Kahraman
Niğde Altunhisar: Ayhan Özyurt
Niğde Altunhisar: Enes Uğur
Niğde Altunhisar: Nuh Çınar
Niğde Bor: Muhammed Mücahit Binici
Niğde Bor: Hasan Özkal
Niğde Bor: İsmail Yusuf Güden
Niğde Bor: Celil Tunç
Niğde Çamardı: Rahim Emli
Niğde Çiftlik: Fatih Akpınar
Niğde Çiftlik: Salih Yıldız
Niğde Çiftlik: Eyup Budak
Niğde Çiftlik: Mustafa Çetin
Niğde Merkez: Murat Güngördü
Niğde Merkez: Adem Göktekin
Niğde Merkez: Cuma Karancı
Niğde Merkez: Adem Evlek
Niğde Merkez: Caner Orhan
Niğde Merkez: Veysel Göktaş
Niğde Merkez: Mustafa Turhan
Niğde Merkez: Ziya Tunç
Niğde Merkez: Yaşar Göktaş
Niğde Merkez: Fevzi Doğan Uğur
Niğde Merkez: Barış Karakaya
Niğde Merkez: Adem Tunç
Niğde Merkez: Şerafettin Korkmaz
Niğde Merkez: Nurullah Teke
Niğde Merkez: Orhan Salih Şahin
Niğde Merkez: Kuddusi Arslan
Niğde Ulukışla: Ali Özmen
Ordu Akkuş: İdris İmran Özkaya
Ordu Altınordu: Haluk Şensoy
Ordu Aybastı: Osman Sesli
Ordu Çamaş: Musa Öztürk
Ordu Çatalpınar: Kemal Gönül
Ordu Çaybaşı: Musa Aşcı
Ordu Fatsa: İsmail Koçan
Ordu Gölköy: Ahmet Tepe
Ordu Gülyalı: Halil Cebeci
Ordu Gürgentepe: Bekir Kaya
Ordu İkizce: Erol Kışla
Ordu Kabadüz: Ethem Eyigün
Ordu Kabataş: Rümeysa Koçan
Ordu Korgan: Hasan Subaşı
Ordu Kumru: Ekrem Öneş
Ordu Mesudiye: Veli Bal
Ordu Perşembe: Ümit Akdeniz
Ordu Ulubey: Ahmet Yıldırım
Ordu Ünye: Muhammed Samed Lacivert
Osmaniye Bahçe: Mehmet Ali Nergis
Osmaniye Düziçi: Abdullatif Çelebi
Osmaniye Düziçi: Mustafa Yunus Emre Öksüz
Osmaniye Düziçi: Mehmet Emin Huylu
Osmaniye Düziçi: Hasan Yarar
Osmaniye Düziçi: Mehmet İğdi
Osmaniye Hasanbeyli: Yahya Gözübenli
Osmaniye Kadirli: Ali Şahin
Osmaniye Merkez: Ahmet Kılıç
Osmaniye Merkez: Ahmet Özcan
Osmaniye Sumbas: Ali Gönen
Osmaniye Sumbas: Ümmü Gülsüm Kaplan
Osmaniye Toprakkale: Sedat Mantar
Rize Ardeşen: Kemal Eksilmez
Rize Ardeşen: Mahmut Kalın
Rize Çamlıhemşin: İbrahim Döne
Rize Çayeli: Mehmet Arıcıoğlu
Rize Çayeli: Zahid Sarı
Rize Çayeli: Cevdet Sarı
Rize Derepazarı: Hasan Güneşdoğdu
Rize Güneysu: Hakan Varlı
Rize Hemşin: Süleyman Öztürk
Rize İkizdere: İhsan Şanslı
Rize İyidere: Lütfi Koç
Rize Kalkandere: Mustafa Azder
Rize Pazar: Muhammet Şeker
Rize Merkez: Muhammet Yıldız
Rize Merkez: Yusuf Serdar
Rize Merkez: Cemal Nar
Rize Merkez: Recep Devran
Sakarya Adapazarı: Aytaç Çakıroğlu
Sakarya Akyazı: Şeref Tan
Sakarya Erenler: Muhammed Ekşioğlu
Sakarya Ferizli: Abdullah Satır
Sakarya Geyve: Fikret Özer
Sakarya Hendek: Serdar Büyüker
Sakarya Karapürçek: Orhan Bilici
Sakarya Kaynarca: Mustafa Tan
Sakarya Pamukova: Ahmet Şen
Sakarya Sapanca: Avni Çömlekçioğlu
Sakarya Serdivan: Mecit Para
Sakarya Söğütlü: Özdemir Özcan
Sakarya Taraklı: İsmail Güven
Samsun 19 Mayıs: Yusuf Yarım
Samsun Alaçam: Efkan Albayrak
Samsun Asarcık: Ömer Faruk Köseoğlu
Samsun Atakum: Serdar Şen
Samsun Ayvacık: Mustafa Altuntaş
Samsun Bafra: Şükrü Arslan
Samsun Canik: Ahmet Keser
Samsun Çarşamba: Zekai Sapancı
Samsun Havza: Ali Osman Tekkeşinoğlu
Samsun İlkadım: Mohammed Okutan
Samsun Kavak: Enver Yılmaz
Samsun Ladik: Fatih Önder
Samsun Salıpazarı: Ahmet Gür
Samsun Tekkeköy: Kübra Köse
Samsun Terme: Ahmet Köneçoğlu
Samsun Vezirköprü: İbrahim Durmaz
Siirt Baykan: Mehmet Emin Can
Siirt Baykan: Mehmet Akif Ballı
Siirt Baykan: Ramazan Caymaz
Siirt Eruh: Hayrettin Kars
Siirt Kurtalan: Mustafa Işık
Siirt Kurtalan: Mücahit Ateş
Siirt Pervari: Mustafa Sabri Yazıcı
Siirt Pervari: Ali Özcan
Siirt Merkez: Tahsin Bayar
Siirt Merkez: Hasan Işık
Siirt Şirvan: Ahmet Faruk Altuntaş
Siirt Tillo: Hamza Özcan
Sinop Ayancık: Murat Yıldız
Sinop Boyabat: Ramazan Baş
Sinop Dikmen: Bekir Aydın
Sinop Durağan: Tahir Şahin
Sinop Erfelek: Hakan Çakır
Sinop Gerze: Hüseyin Şeker
Sinop Saraydüzü: Şaban Şahin
Sinop Merkez: Barbaros Baltacı
Sinop Türkeli: Metin Özgen
Sivas Akıncılar: Mehmet Koçak
Sivas Altınyayla: Saadettin Çerik
Sivas Altınyayla: Halil Kartal
Sivas Divriği: Uğur Tur
Sivas Doğanşar: Ömer Akça
Sivas Gemerek: İbrahim Yokuş
Sivas Gemerek: Osman Kayer
Sivas Gemerek: Ali Tokgöz
Sivas Gölova: İsmail Coşar
Sivas Gürün: Adnan Taşdemir
Sivas Hafik: Yasin Aslıvar
Sivas İmranlı: İbrahim Akça
Sivas Kangal: Mücahid Işık
Sivas Koyulhisar: Mehmet Ağca
Sivas Merkez: Zeki Kılıç
Sivas Merkez: İlyas Dalak
Sivas Suşehri: Murat Erdem
Sivas Şarkışla: Mustafa Doğan
Sivas Şarkışla: Salih Gül
Sivas Şarkışla: Zeki Özen
Sivas Ulaş: Ömer Faruk Koç
Sivas Yıldızeli: Ömer Alma
Sivas Yıldızeli: Mehmet Sarıkaya
Sivas Zara: Rasim Asan
Şanlıurfa Akçakale: Abdullah Direk
Şanlıurfa Birecik: Vahdettin Korkmaz
Şanlıurfa Bozova: İsmail Ercan
Şanlıurfa Ceylanpınar: Bahaddin Akgül
Şanlıurfa Eyyübiye: Mahmut Demir
Şanlıurfa Haliliye: Osman Yıldırım
Şanlıurfa Harran: İbrahim Uğur Akdoğan
Şanlıurfa Hilvan: Musa Sakınış
Şanlıurfa Karaköprü: Kasım Karadaş
Şanlıurfa Siverek: Abdullah Tüysüz
Şanlıurfa Suruç: Mahmut Koç
Şanlıurfa Viranşehir: Yasin Kurt
Şırnak Beytüşşebap: Mehmet Talha Fitoz
Şırnak Cizre: Feyyaz Bozkurt
Şırnak Güçlükonak: Mehmet Can Altındağ
Şırnak İdil: Taha Esad Kutluay
Şırnak İdil: Mustafa Türkmen
Şırnak İdil: Talha Önver
Şırnak Silopi: Ebubekir Sönmez
Şırnak Silopi: Muhammet Emin Karakoç
Şırnak Merkez: Mücahit Sansur
Şırnak Merkez: Muhammed Sami Tekbaş
Şırnak Merkez: Hüseyin Recep Demirci
Şırnak Merkez: Emir Beşen
Şırnak Uludere: Ömer Faruk Tokgöz
Şırnak Uludere: Yusuf Açıkgöz
Tekirdağ Çerkezköy: Yusuf Aydın
Tekirdağ Ergene: İshak Beyazay
Tekirdağ Hayrabolu: Arif Yalçın
Tekirdağ Malkara: Özay Dilber
Tekirdağ Saray: Şaban Mısırlı
Tekirdağ Süleymanpaşa: Atakan Yaşar
Tokat Almus: Duran Kaya
Tokat Almus: Mehmet Kepenek
Tokat Almus: Salih Reel
Tokat Artova: Alim Dirican
Tokat Başçiftlik: Osman Toygun
Tokat Başçiftlik: Ahmet Ali Yaramış
Tokat Erbaa: Mehmet Erer
Tokat Erbaa: Cengiz Akbulut
Tokat Erbaa: Ali Küçük
Tokat Erbaa: Emrettin Koca
Tokat Niksar: Murat Keçeci
Tokat Niksar: Atıf Tekci
Tokat Niksar: Abdulkadir Öztürk
Tokat Niksar: Şemsettin Çoban
Tokat Niksar: İlhan Altunoğlu
Tokat Niksar: Mevlüt Kaynak
Tokat Pazar: Ömercan Kılınç
Tokat Pazar: Enes Akbulut
Tokat Reşadiye: Recai Demiryürek
Tokat Reşadiye: Furkan Sansar
Tokat Reşadiye: Hasan Asker
Tokat Reşadiye: Muhammed Yasin Karaca
Tokat Reşadiye: Yakup Alımlı
Tokat Reşadiye: İdris Erdoğdu
Tokat Reşadiye: Uğur Yılmaz
Tokat Sulusaray: İsmail Yılmaz
Tokat Merkez: Selim Işık
Tokat Merkez: Harun Kibar
Tokat Merkez: Kerim Paksoy
Tokat Merkez: Kamil Başcı
Tokat Turhal: İbrahim Tıkaç
Tokat Turhal: Adem Kurnaz
Tokat Yeşilyurt: Mustafa Aktaş
Tokat Zile: Nihat Utaş
Trabzon Akçaabat: Ömer Faruk Bayram
Trabzon Araklı: Şakir Şahintaş
Trabzon Arsin: Ali Topal
Trabzon Beşikdüzü: Ahmet Aydın
Trabzon Çarşıbaşı: Abdullah Kul
Trabzon Çaykara: Mehmet Nuri Kadıoğlu
Trabzon Dernekpazarı: Zeki Avni Usta
Trabzon Düzköy: Fevzi Serdar
Trabzon Hayrat: Behram Yıldız
Trabzon Köprübaşı: Selim Üçüncü
Trabzon Maçka: Hikmet Aydın
Trabzon Of: Mustafa Saral
Trabzon Ortahisar: Ümit Çebi
Trabzon Sürmene: Recep Kalyoncu
Trabzon Şalpazarı: Ahmet Kıran
Trabzon Yomra: Ahmet Salih Kalaycı
Tunceli Çemişgezek: Abdulmacit Taşdelen
Tunceli Hozat: Muhammet Çelik
Tunceli Mazgirt: Furkan Dursun Taş
Tunceli Mazgirt: Umut Şahin
Tunceli Nazımiye: Abdurrahman Boyraz
Tunceli Ovacık: Enes Burak Poyraz
Tunceli Pertek: Mehmet Fatih Yalçın
Tunceli Pülümür: Furkan Batuhan Ecevit
Tunceli Merkez: Muhammed Nedim Sadak
Uşak Banaz: Nuri Öztürk
Uşak Banaz: Mustafa Sarıhan
Uşak Eşme: Uğur Tunaboylu
Uşak Eşme: Süleyman Özer
Uşak Karahallı: Hilmi Özgül
Uşak Sivaslı: Özkan Oskay
Uşak Sivaslı: Mehmet Kozak
Uşak Sivaslı: İsmail Özdemir
Uşak Sivaslı: Veli Dincel
Uşak Ulubey: Aydın Şentürk
Uşak Merkez: Ramazan Yavuz Acar
Van Bahçesaray: Kayhan Kılıç
Van Başkale: Burhan Güngör
Van Çaldıran: Rıdvan Şahin
Van Çatak: Mirza Salçuk
Van Gevaş: İdris Aksona
Van İpekyolu: Yılmaz Kılıç
Van Muradiye: Bilal Sangan
Van Özalp: Abdüssemet Keskin
Van Saray: Mustafa Terim
Yalova Armutlu: Muhlis Demirelli
Yalova Çınarcık: Muharrem Kocadağ
Yalova Çınarcık: Emin Akbulut
Yalova Çınarcık: Celal Kurnaz
Yalova Çınarcık: Burak True
Yalova Çiftlikköy: İsmail Kara
Yalova Termal: Sergen True
Yalova Merkez: Celal Korkmaz
Yalova Merkez: Necati Selim
Yozgat Akdağmadeni: Mücahit Erbakan Er
Yozgat Akdağmadeni: Halil İbrahim Kayabaşı
Yozgat Akdağmadeni: Muhammed Talha Tunç
Yozgat Akdağmadeni: Zübeyir Talha Soydoğan
Yozgat Aydıncık: Seyit Ali Gündüz
Yozgat Aydıncık: Orhan Kaya
Yozgat Boğazlıyan: Fatih Demir
Yozgat Boğazlıyan: Mustafa Gülenç
Yozgat Boğazlıyan: Kerem Aydın
Yozgat Boğazlıyan: Ali Yüksel
Yozgat Boğazlıyan: Turan Demirbaş
Yozgat Boğazlıyan: Ali Kaan Kurşun
Yozgat Çandır: Abdullah Kuru
Yozgat Çayıralan: Ömer Yazgan
Yozgat Çayıralan: Mehmet Emin Kahraman
Yozgat Çekerek: Necmettin Kayhan
Yozgat Çekerek: Ali Kemal Cici
Yozgat Kadışehri: Yusuf Tahir Koçak
Yozgat Kadışehri: Salim Güneyli
Yozgat Saraykent: Muammer Hamza Kılınç
Yozgat Saraykent: Muhammed Enes Özmen
Yozgat Saraykent: Yaser Gençyılmaz
Yozgat Sarıkaya: İshak Şener
Yozgat Sarıkaya: Muhammet Mücahit Eryiğit
Yozgat Sorgun: Salih Güvenç
Yozgat Sorgun: Muhammed Atıl
Yozgat Sorgun: Abbas Türkyılmaz
Yozgat Sorgun: Yasin Kablan
Yozgat Sorgun: Mesut Koç
Yozgat Sorgun: Davut Erkılıçoğlu
Yozgat Sorgun: Mustafa Künbetli
Yozgat Sorgun: Mehmet Türker
Yozgat Şefaatli: Naim Özkan
Yozgat Yenifakılı: Muhammed Enes Yalçınkaya
Yozgat Yerköy: Hüsnü Zeki
Yozgat Merkez: Ziya Koçak
Zonguldak Alaplı: Mustafa Yavuz
Zonguldak Alaplı: Fikret Keskin
Zonguldak Çaycuma: Engin Zeren
Zonguldak Çaycuma: Ali Osman Salman
Zonguldak Çaycuma: Erdal Göktaş
Zonguldak Çaycuma: Osman Aydın
Zonguldak Çaycuma: Murat Akça
Zonguldak Çaycuma: Dergah Atalay
Zonguldak Devrek: Mustafa Taşcı
Zonguldak Devrek: Ahmet Zilifli
Zonguldak Ereğli: Musa Kumaş
Zonguldak Ereğli: İsmail Yavuz
Zonguldak Ereğli: Atilla Yaman
Zonguldak Ereğli: İlyas Dereli
Zonguldak Gökçebey: Hakan Bayrak
Zonguldak Gökçebey: Sabri Demiryürek
Zonguldak Kilimli: Veli Sever
Zonguldak Kilimli: Aydın Birinci
Zonguldak Kilimli: Seyit Özkeskin
Zonguldak Kilimli: Riza Demir
Zonguldak Kozlu: Abdullah Kırnapcı
Zonguldak Merkez: Satılmış Karakurt
Zonguldak Merkez: Armaan Ercan
Zonguldak Merkez: Sezai Çakmaklı