RİZE
Giriş Tarihi : 02-03-2021 09:02   Güncelleme : 02-03-2021 19:21

Yürütme ve İlçe Koordinatörleri Belli Oldu

7. Olağan İl Kongresinde Yeniden AK Parti Rize İl Başkanlığına Seçilen İshak Âlim Başkanlığında Yapılan Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında Yürütüme Kurulu ve İlçe Koordinatörleri Belli Oldu. Yürütme kuruluna geçmişte MHP’den milletvekili adayı olmuş Mehmet Can Tüfekçi ile yine geçmişte Sadet Partisi merkez ilçe başkanlığı yapan Mehmet Terzi’ye görev verilmedi

Yürütme ve İlçe Koordinatörleri Belli Oldu

 

 

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Rize 7.  Olağan il kongresiyle İshak Âlim başkanlığında göreve gelen yeni yönetimde yürütme kurulu ve ilçe koordinatörleri belli oldu.

AK Parti Rize teşkilatı 7. Olağan kongre sonrası ikinci yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. AK Parti Rize il Başkanı İshak Âlim başkanlığında Merkez İlçe başkanlığı toplantı salonunda yapılan toplantıda parti yönetimindeki görev dağılımı belirlendi.

İl Başkanı İshak Alim başkanlığındaki yürütme kurulunda görev dağılımı şöyle oldu:

Yunus Çoruh                         (Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı)

Ali İmran Büyük                    (Teşkilat Başkanı)

Himmet İstif                           (Seçim İşleri Başkanı)

Reşit Hapeloğlu                       (Tanıtım ve Medya Başkanı)

Hüsnü Kamil Bakır               (Dış İlişkiler Başkanı)

Reşit Karavin                        (Sosyal İşler Başkanı)

Fatih Mehmet Köse                (Yerel Yönetimler Başkanı)

Ayşenur Yılmaz Karaca                  (Ekonomi İşler Başkanı)

Dursun Ferhat Okur              (Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı)

Osman Birinci                        (Mali ve İdari İşler Başkanı)

Serkan Ellialtı                        (insan Hakları Başkanı )

Abdullah Oğuz Hut                    (AR- GE Başkanı)

Murat Sadettin Türüt            (Çevre, şehir ve Kültür Başkanı)

Elif Küçükmustafa                (İl Genel Sekreteri)

 

İlçe koordinatörlük görevine ise şu isimler seçildi:

Himmet İstif                 (Merkez İlçe)

Muharrem Çelik (Ardeşen)

Hamza Meral                (Çamlıhemşin)

Dursun Ferhat Okur    (Çayeli)

Reşit Hapeloğlu  (Derepazarı)

Zekeriya Bozkan (Fındıklı)

Alpaslan Mamat (Güneysu)

Serkan Ellialtı               (Hemşin)

Hasan Kandiş               (İkizdere)

Murat Sadettin Türüt  (İyidere)

Şaban Turgut               (Kalkandere)

Fatih Mehmet Köse      (Pazar)