ÇAYKUR RİZESPOR
Giriş Tarihi : 13-09-2021 16:27   Güncelleme : 13-09-2021 16:27

Rizespor’da İlk Aday Belezoğlu

Çaykur Rizespor yönetimi üst üste puan kayıplarından sonra Bülent Uygun’u gözden çıkardı. Uygun’ un yerine arayışlara başlayan yeşil mavili yönetim, ilk olarak geçen yıl Fenerbahçe’ yi çalıştıran Emre Belezoğlu’ na teklif götürdü. Diğer adaylar ise Samet Aybaba, Çağdaş Atan ve Tamer Tuna oldu

Rizespor’da İlk Aday Belezoğlu

Bülent Uygun'la ayrılık kararı alındı

 

Süper Lig'de 2021-2022 sezonunun ilk 4 haftasında 3 yenilgi ve 1 beraberlik alan Çaykur Rizespor'da teknik direktör Bülent Uygun ile yollar ayrılıyor. Yannick Bolasie, Gökhan Gönül, Tyler Boyd, Alper Potuk gibi transferlerle dikkat çeken Karadeniz ekibinde alınan başarısız sonuçların ardından Bülent Uygun'la devam etmeme kararı alındı.

 

Emre Belözoğlu'nu İkna Turları Başladı

 

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran ve yönetim, teknik direktör arayışlarına derhal başlarken ilk aday olarak Emre Belözoğlu belirlendi. Atmacalar, Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra A Milli Futbol Takımı'yla görüşen ancak anlaşma sağlanamayan Emre Belözoğlu'nu ikna etmeye çalışıyor.

 

Diğer Adaylar Samet Aybaba, Çağdaş Atan Ve Tamer Tuna

 

Çaykur Rizespor, Emre Belözoğlu'ndan istediği sonucu alamaması halinde, Adana Demirspor'dan ayrılan Samet Aybaba, Alanyaspor' dan ayrılan Çağdaş Atan ve son olarak Antalyaspor'u çalıştıran Tamer Tuna ile temasa geçecek.

 

Sorumluluğu Kabul Etse De Yönetime Gönderme Yapmıştı

 

Öte yandan Bülent Uygun, 2-0 mağlup oldukları Hatayspor maçı sonrası sorumluluğun kendisinde olduğunu belirtse de transferlerin geç yapılmasının da takımı olumsuz etkilediğini belirterek yönetime gönderme yapmıştı.