RİZE
Giriş Tarihi : 21-11-2020 16:19   Güncelleme : 21-11-2020 16:19

Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk Rize’deydi

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk ve beraberindeki Heyet, Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı' yı Ziyaret Etti.

Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk Rize’deydi

 

Cevahir TOPALOĞLU

 

RİZE-Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk, Beraberindeki Muhtarlar ile Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı' y ı makamında ziyaret eden heyet, burada bir süre Başkan Maşalacı ile görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Federasyon Başkanı Maşalacı Federasyon Olarak konfederasyon Genel Başkanı Bekir Aktürk'e ve gelen Heyete Teşekkür etti.

Türkiye Muhtarlar konfederasyon Genel Başkanı Bekir Aktürk, Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı' ya Türk Bayraklı çerçeve hediye ederek, Federasyon Başkanı Maşalacı ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra buradan ayrıldı. Gelişleriyle ilgili açıklamada bulunan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk,'' yönetim kurulundaki Muhtarlarımla birlikte Rize'ye geldik. Rize'deki muhtar arkadaşlarımız burada neler yaşadığını, neler yaptıklarını öğrenmek ve fikir birlikteliği yapmak için Rize'ye geldik.'' İfadelerine yer verdi

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk ve Beraberindeki Heyet, daha sonra kentten ayrıldı.