ADANA
Giriş Tarihi : 06-06-2021 10:22   Güncelleme : 06-06-2021 10:22

8 yaşındaki Toprak korona sonrası hayatını kaybetti; annenin feryadı, babanın paylaşımı yürek yaktı

Batman'da görevli doktor çift Gülsüm Kahveci Kılınç ve Şenol Kılınç'ın 8 yaşındaki oğulları Toprak Kılınç, Covid-19 sonrası gelişen miyofasiyal ağrı sendromu nedeniyle Adana'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Samsun'daki cenazede oğlunun tabutuna sarılan acılı anne, "Oğlum sen daha küçüktün" diye feryat etti. Baba Şenol Kılınç'ın "Sen şimdi melek mi oldun? Bizi bırakıp nereye gidiyorsun" paylaşımı ise yürekleri yaktı.

8 yaşındaki Toprak korona sonrası hayatını kaybetti; annenin feryadı, babanın paylaşımı yürek yaktı

 Gülsüm Kahveci Kılınç ve Şenol Kılınç'ın oğulları Toprak Kılınç, Covid-19 sonrası gelişen miyofasiyal ağrı sendromu nedeniyle günlerce tedavi altında kaldı. Adana'da tedavi gördüğü hastaneden mutlu haber bekleyen Kılınç ailesi, gelen acı haberle yıkıldı.Korona sonrası gelişen sendrom nedeniyle oğlunu kaybeden annenin feryadı yürek dağladı"OĞLUM SEN DAHA KÜÇÜKTÜN"Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle hayata gözlerini yuman Toprak'ın cenazesi memleketi Samsun'a getirildikten sonra Atakum ilçesindeki Derecik Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenazede oğlunun tabutuna sarılan Gülsüm Kahveci Kılınç, 'Oğlum sen daha çok küçüktün' diyerek gözyaşı döktü. Cenazede acılı çifti, mesai arkadaşları ve sağlık çalışanları da yalnız bırakmadı.

 
Acılı baba Şenol Kılınç'ın sosyal medyadan yaptığı, "Sen şimdi melek mi oldun? Bizi bırakıp nereye gidiyorsun" paylaşımı yürekleri yaktı.