DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
İlyas GÜR
İlyas GÜR
Giriş Tarihi : 05-03-2021 16:12

Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır/Anlayana...

Her zaman köşe yazısı yazmam, hele hele Rize gündemi varken Ulusal anlamda yazı yazmayı zül görürüm. Ama bu gün Rize’de bir meslektaşımız ısmarlama bir yazı yazdı. Bende ona kendi lafıyla cevap vereceğim.

Bir haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diyerek. Ülkede milyonlarca kişinin vergileriyle beslenen beşli çeteyi hala öğrenemediysen sen neden gazetecilik yapıyorsun. Terör örgütleriyle ortaklık kuranları Osman Öcalan denen terörist başının kardeşini TRT ye çıkarken aynı soruları çıkartanlara sorabilme cesaretini gösterdin mi? Ya da montaj resimlere inanacak kadar gazetecilikten bihaber olup terör cenazesine giden olarak CHP yi ima ediyorsun. Hiçbir CHP li şehir hastanelerine karşı çıkmadı. Bunu Sayın Kılıçdaroğlu dün gece açıkladı. CHP Şehir hastanesine karşı çıkmadı. Şehir hastanelerinin yapılışında ödenen bu milletin paralarının fazla olduğunu seslendirdi.

Ben CHP il yönetim kurulu üyesi olarak her PKK lı teröristtir diyorum. Sen Öcalan piçini TRT ye çıkartanlara ne diyorsun. Sen CHP yi eleştireceğine 2006 yılında Fetö terör örgütü kırmızı kitaba terör örgütü olarak girdiği halde Fetö ile 21012 yılına kadar kanka olanlara bir şey yazabildin mi? O yıllarda Fetonun toplantıların auçarak giderken onlara acaba bir şeyler diyebiliyor muydun. Yazamazsın. Çünkü rüzgâra göre kalemini kullanırsın. Çok şeyler yazardım sana ama anlayacağını düşünmüyorum. Sadece Haksızlık karşısında dilsiz şeytan konumuna düşmemek için bunları yazdım

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA