DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Ali KALENDER
Ali KALENDER
Giriş Tarihi : 30-03-2021 00:58

AĞAÇLARIN VE TAŞLARIN KONUŞACAĞI GÜN YAKINDIR

 

 

 

Yer yüzünün en azılı terör devleti İsrail Cennet Mekan Abdülhamit han tahtan indirilip şanlı Osmanlı İmparatorluğu yıkıldıktan bu güne Dünyada kan ve göz yaşı akıtmaya devam ediyor. Terör devleti işini yaparken diğer yandan İslam alemi Filistin topraklarında yaşanan bu katliama maalesef sessiz kalıyor.

Krallar gökdelenler dikme ve zenginliklerine zenginlik katma peşinde birbirleri ile yarışırken İsrail’in yapmış olduğu katliamlar hiç umurlarında bile değil.  Onlar zenginliklerine zenginlik kata dursunlar Siyonist İsrail de kan ve göz yaşı akıtmaya devam etsin bakalım nereye kadar.

Terör devleti İsrail sonlarının yaklaştığını çok iyi biliyor ve bundan dolayı inançları gereği akıttığı her damla Müslüman kanını kar sayıyorlar.

Allah Resulü SAV efendimiz hadislerinde Müslümanlar Yahudilerle savaşıp onları mağlup etmeden kıyametin kopmayacağını bildiriyor. İslam toplumu bin üç yüz yıl bir araya gelememiş zelil bir halde yaşayan Yahudiler nasıl bir araya gelecek de Müslümanlarla savaşacaklar diye Müslim ve Buhari de geçen bu hadise Abdülhamit han tahtan indirilip Kudüs yetim kalana kadar anlam veremediler.

 Evet ecdadımız yüz yıllarca İslam’ın ilk kıble gahı olan bu kutsal mekanı korumuş bu toprakları küffara çiğnetmemiştir. Ne zaman ki Osmanlı yıkıldı Siyonist terör devleti İsrail kuruldu o gün bu gün dür bu topraklarda kan ve göz yaşı eksik olmadı. İslam milletlerinin kukla liderleri krallar Allaha kulluk yerine kula kul olma ve birbirleri ile servet yarışı içindeler.

Filistin de, Gazze de akan kan ve göz yaşı öyle nefret oluşturacak ki Peygamberimiz hadisin devamında yapılan savaşta taşlar ve ağaçlar dile gelip ey Müslüman, ey Allah’ın kulu arkamda saklanan bir Yahudi var gel onu öldür diyecekler. Dikkat çeken husus ney biliyor musunuz. Konuşan taş ve ağaçlar ey Müslüman ve Allah’ın Kulu diye hitap edecekler.

Bu davayı Arap davası olarak görenlere, Gazze sorunu onların sorunudur onlar çözsün diyenlere bu ağaçlar ve taşlar seslenmeyecek. Maddeye tapana, Kula Kul olana, gücün esiri olana değil Allaha Kul olana seslenecekler. Bu gün Gazze de yaşlılar, kadınlar ve çocuklar direniyor. Hz. Muhammedin sancağı bu bedenler çiğnenmeden yere düşmeyecek diyor oradaki Muhammediler. Allah onlara güç kuvvet versin. İslam devletlerinin kukla yöneticilerine de bizlere de bu konuda şuur nasip etsin dua sı ile Hz. Peygamberin hadisini toplu olarak bir daha hatırlayacak olursak

Müslümanlar Yahudilerle savaşıp onları Mağlup etmeden kıyamet kopmayacak. Zira akan kan ve göz yaşı öyle nefret oluşturacak ki ağaçlar ve taşlar dile gelip Ey Müslüman Ey Allah’ın kulu arkamda Yahudi var gel onu öldür diye dile gelecek. Deniz de balıklar, havada Kuşlar Yahudilere nefret kusacak. Sadece Gargat ağacı Yahudileri arkalarında saklayacaklar bundan dolayı İsrailliler sıkça bu ağaçtan dikmekte ler.

Şu kısacık ömrümüzde gidip o kutsal beldeyi savunamıyorsak dahi orda bu can bu bedenden çıkmadan İslam’ın sancağını düşüremeyeceksiniz deyip mücadele veren Muhammedilere destek olma adına ağaçların, taşların, denizdeki balıkların, havadaki kuşların beslediği nefreti bizde bu Siyonist Katillere besleyelim ki yarın o ağaç ve taşlar bize de konuşsun ve bizi de Ey Müslüman, Ey Allah’ın kulu diye çağırsın.

SELAM VE DUA İLE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA