ÇAYKUR RİZESPOR
Giriş Tarihi : 26-02-2021 14:23   Güncelleme : 26-02-2021 14:23

Yanlış Anlaşıldım, Bak En Büyük Destekçimiz

Pazarspor Kulübü Başkanı Mustafa Taşkın, daha önce yaptığı bir açıklamada yanlış anlaşıldığını kaydederek, “Pazarspor’ un en büyük destekçisi milletvekilimiz Osman Aşkın Bak’ tır” dedi

Yanlış Anlaşıldım, Bak En Büyük Destekçimiz

 

 

Pazarspor Kulüp Başkan Mustafa Taşkın’dan kulüp sitesinden yaptığı açıklamada, Daha önce yaptığım açıklamaların birinde yanlış anlaşılmalar olduğunu kaydetti. Başkan Taşkın açıklamasında, “ Üst sıraları kovalayan takıma yeterli desteği alamadığımızı belirtirken, eski Bakanımız, Millet Vekilimiz Osman Aşkın Bak’ın da destek olmadığını söylemişim gibi bir algı oluşmuştur” dedi.

Pazarspor Kulübü Başkanı Mustafa Taşkın açıklamasında, “Sayın Osman Aşkın Bak; eski Başkanımız Hüseyin Yangın dönemin dede, son iki yıldır benim dönemimde de, kulübümüze can suyu olan maddi, manevi, tesisleşme gibi konular da çok önemli destekleri olmuştur ve halen daha katkıları devam etmektedir” dedi.

Başkan Taşkın, “Sayın Bak; yıllardır verdiği desteklerin yanında bu yıl hem kendisi, hem de Rizespor bünyesinden önemli katkılar vermiş ve beklediğimiz yeni katkıları da vardır. Hemşin yolu üzerinde yapımı planlanan Antrenman ve sosyal tesis projesinin hayata geçmesi içinde yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu vesile ile eski Bakanımız, Millet Vekilimiz Osman Aşkın Bak’a hem ilçemiz Pazar’a hem de Pazarspor’ a yaptıkları için bir kez daha sonsuz teşekkür ederim” dedi.