ANTALYA
Giriş Tarihi : 04-04-2021 11:46   Güncelleme : 04-04-2021 11:46

Tedbirleri hiçe sayan damat adayı, gelin evine mehteran takımı ile gitti

Antalya'da bugün dünyaevine girecek bir damat adayı, uzun konvoy eşliğinde geldiği gelin evine, 'mehteran takımı' ile gitti. Sosyal mesafenin ve tedbirlerin hiçe sayıldığı o anlar, görenlerin tepkisini çekti.

Tedbirleri hiçe sayan damat adayı, gelin evine mehteran takımı ile gitti


Salgın döneminde son günlerde asker eğlenceleriyle gündeme gelen Antalya'da bu kez ilginç bir düğün merasimi yaşandı. İki günlük kısıtlamanın olduğu iller arasında yer alan Antalya'da mehteranlı 'gelin alma merasimi' görenleri şaşkına çevirdi. Kepez ilçesinin Çankaya Mahallesi'ne lüks araçların da olduğu konvoy ile gelen damat adayı ve arkadaşları, sokak kısıtlamasına aldırış etmedi. Damat, gelinin olduğu siteye 'mehteran takımı' ile girdi.O ANLAR KAMERAYA YANSIDISosyal mesafenin, kısıtlamaların hiçe sayıldığı, katılımcılardan bazılarının ise maske dahi takmadığı merteranlı gelin alma merasimi, sitede oturan çevre sakinlerinin cep telefonları ile görüntülendi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepki çekti.

 
Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine mahalleye gelen polis, konvoya müdahale ederek, dağıttı. Polisin kısıtlamayı ihlal edenlerden 5 kişiye cezai işlem uyguladığı öğrenildi.