SPOR
Giriş Tarihi : 05-06-2021 21:38   Güncelleme : 05-06-2021 21:38

Şampiyonluğu Yemekle Kutladılar

Türkiye Hentbol 1. Ligine yükselen Pazarspor Olimpik Hentbol takımı oyuncuları, bu başarılarını yemekte kutladılar

Şampiyonluğu Yemekle Kutladılar

 

 

 

Pazarlı İş Adamları İbrahim Karabekir, Cihan Ergenç ve Mustafa Atar’ın destekleriyle Pazar’daki bir restoranda gerçekleştirilen organizasyona Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa‘ nın yanı sıra Olimpik Pazar Spor Kulübü Başkanı Rahmi Çakır, Kadın Hentbol Takımı Antrenörü Fatma Badoğlu,  Yönetim Kurulu Üyeleri Cemre Kılıç, Bora ince, Burak İnce ve hentbolcular katıldı.

Şampiyonluk yemeğinde konuşan Olimpik Pazar Spor Kulübü Başkanı Rahmi Çakır, Yemek Organizasyonuna katılan Başta Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, Kadın Hentbol Takımı Antrenörü Fatma Badoğlu, Kulüp Yönetimindeki arkadaşlarına ve oyuncularına teşekkür etti.

Başkan Çakır, Olimpik Pazar Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı’nın aynı başarıyı 1. ligde de sürdüreceğine vurgu yaparak Olimpik Pazar Spor ‘un hentboldaki başarılarının devam edeceğini belirtti, Olimpik Pazar Spor ‘un hentboldaki başarılarının devam edeceğini “Sezon bitti ama şimdiden gelecek sezon daha başarılı olmanın planlarını yapıyoruz. 1.ligde daha iyi yerlere gelmenin hayallerini kuruyoruz. Hentbolda başarı devam edecek. Gelecekte güzel günler bizi beklemektedir, Pazar’da sporun gelişeceğine dikkat çeken Başkan Çakır, “1. ligden de şampiyon olarak çıkmayı hedefliyoruz.” dedi.

Gecenin sonunda Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, Kulüp Başkanı Rahmi Çakır, Kulüp yöneticileri ve Olimpik Pazar Spor Kadın Hentbol Takımı Oyuncuları şampiyonluk kupasını bir kez daha kaldırarak hatıra fotoğrafı çektirdi.