ÇAYKUR RİZESPOR
Giriş Tarihi : 18-06-2022 00:03

Rizespor’da Kongre Ateşi Yandı

İstanbul’daki temaslarının ardından Rize’ye gelen Çaykur Rizespor Başkan Adayı İbrahim Turgut, yeni yönetim için çalışmalarını sürdürdü. Fikir alışverişinde bulunan Turgut’un listesinde sürpriz isimler var

Rizespor’da Kongre Ateşi Yandı

 

Hüseyin Terzi (Özel Haber)

 

Çaykur Rizespor’da 20 Haziran Pazartesi günü İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde 92. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirecek. Olağanüstü Genel Kurul için geri sayım devam ederken başkan adayı İbrahim Turgut, çalışmalarına devam ediyor. İstanbul’daki görüşmelerini tamamlayan Turgut, Rize’ye de gelerek temaslarını sürdürdü.

Sürpriz İsimler Var

Turgut’un Rize’de AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreteri Adnan Er ile bir araya gelerek yönetim kurulunda yer alacak isimler konusunda fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi. Toplantıda bazı sürpriz isimler ön plana çıkarken mevcut yönetimden de bazı isimlerle yola devam edilebileceği bilgisine ulaşıldı.

Bazı İş İnsanları…

Turgut’un oluşturacağı yeni yönetim kurulunda daha önce yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Kaya Yıldırım ve Adnan Er ile birlikte Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe, Bünyamin Abdülaziz Uzun, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç, Yaşar Erdoğan gibi isimlerin yer alması bekleniyor. Ayrıca Rizeli bazı iş insanlarının da yeni yönetimde yer almak istediği gelen bilgiler arasında.

Eski Yöneticileri İstiyor

Öte yandan başkan adayı Turgut’un mevcut yönetim kurulundaki bazı isimlerin de yeni yönetimde yer almasını istediği öğrenildi.  Mevcut yöneticilerden Rizespor’un ana sponsporu olan ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Âlim, Çaykur Rizespor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Haydar Er, yönetim kurulu üyeleri Hasan Yavuz Bakır, Serkan Karavin, Talha Küçükvar, Prof. Dr. Hasan Türüt ’ün de yeni yönetim kurulu listesinde yer alması bekleniyor.

AdminAdmin