FUTBOL
Giriş Tarihi : 26-11-2021 11:52   Güncelleme : 26-11-2021 11:52

Rize' li Teknik Adamlar Başarılarıyla Gurur Duyuyor

Bir dönem Çaykur Rizespor alt yapısında görev alarak birçok futbolcunun profesyonel olmasına katkıda bulunan antrenörler Mustafa KALAFATOĞLU ve Abdullah KALAFATOĞLU 3. LİG 3. Grup takımlarından Ağrı 1970 Spor takımında başarılarıyla adlarından söz ettiriyorlar.

Rize' li Teknik Adamlar Başarılarıyla Gurur Duyuyor

Mustafa KALAFATOĞLU, yıllarca Çaykur Rizespor ve bir çok profesyonel takımda futbol oynayan genç teknik adam geçen yıl ligde bıraktığı Ağrı 1970 Spor takımıyla bu yıl play of potasından sadece 3 puan uzakta.  ilk devrenin son 4 maçında hedeflerinin play of potasında ya da yakının da yer almak olduğunu söyleyen genç teknik adam çok zor koşullar altında başarılı bir sezon geçirdiklerini ifade etti. Teknik ekibim ile çok iyi bir uyum içerisinde çalıştıklarını ifade eden başarılı teknik adam Rize ye ve Rize deki dostlara selam ve sevgilerini iletti.
 
Mustafa hocanın yardımcısı ve aynı zamanda kuzeni olan Abdullah KALAFATOĞLU ise çok güzel bir ekiple harika işler yaptıklarını, durum ve koşulların zorluklar içermesine rağmen başarılı olacaklarına inandığını söyledi.
KALAFATOĞLU , Ağrı 1970 Spor kulübü 3.lig 3. Grupta 20 puanla play of  potasından sadece 3 puan uzakta bulunmakta.  
Genç teknik adamlara başarılar dilediğini sözlerine ekledi.


Haber: Yasemin ÖZÇELİK