RİZE
Giriş Tarihi : 13-09-2021 00:24   Güncelleme : 13-09-2021 00:37

Rize Gülen Yüzünü Kaybetti

Koronavirüse vakalarında Rize 1 numaraya yükselmişken uzun süredir Rize Araştırma Hastanesinde Koronavirüse tedavisi gören Rize’nin gülen yüzü esnafı Ömer Ali Karaca hayata gözlerini yumdu

Rize Gülen Yüzünü Kaybetti

Recep Tayyib Erdoğan Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde 15 gündür Koronavirüse tedavisi gören Rize’nin gülen yüzü esnaflarından Ömer Ali Karaca hayata gözlerini yumdu

2 hafta önce 55 yaşında Rize’de bir esnafın koronavirüse sebebiyle yoğun bakımda kalp krizine vefat etmesinin ardından bu akşam da Rizeli Ömer Ali Karaca koronavirüse sebebiyle hastanede vefat etti.

Yaklaşık 3 hafta önce ailece koronaya yakalanan Karaca ailesinin fertleri hastane tedavi altına alındı. Anne Karaca geçen hafta vefat ederken, kız kardeşi iyileşerek taburcu oldu. Ancak bu akşam hastane tedavi altında olan ve geçenlerde Entübe olan 50 yaşındaki Rize’nin sevilen esnaflarından Ömer Ali Karaca vefat etti.

 

Yeniden Refah Partisi il disiplin kurulu üyesi olan  Ömer Ali Karaca için il Başkanı mehmet Akif Zerdeci bir baş sağlığı mesajı yayımladı. Zerdeci Mesajında "İl Disiplin kurulu üyemiz değerli kardeşimiz Ömer Ali KARACA’nın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik.  Dava ve yol arkadaşımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet,  Kıymetli ailesine, sevenlerine ve tüm camiamıza sabırlar diliyorum.Mekanı cennet makam-ı ali olsun. 
Başımız sağolsun.