FUTBOL
Giriş Tarihi : 29-04-2021 12:17   Güncelleme : 29-04-2021 19:57

Pazarspor Başkan Adayı Balta Başarı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldız’ı Ziyaret Etti

12 Nisan Pazartesi Günü Pazar Ticaret ve Sanayi odası toplantı salonunda Pazarspor Kulüp başkanlığına adaylığını açıklayan Av. İhsan Şafak Balta İstanbul Başarı holding yönetim kurulu başkanı Ferda yıldız’ı Ziyaret etti.

Pazarspor Başkan Adayı Balta Başarı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldız’ı Ziyaret Etti

 

 

CEVAHİR TOPALOĞLU - İSTANBUL

Ziyarette Pazarspor Kulübü Başkan Adayı Av. İhsan Şafak Balta’ nın yanı sıra  Daha önceki yıllarda Pazarspor'da futbol şubesi Asbaşkanlığı yapan Pazarlı İşadamı Ekrem Azaklı, Şeker bank Merkez Şube müdürü Zuhal üst ve Tuzla belediyesi Çevre ve Temizlik İşleri Müdürü Avni Balcı katıldı.

Ziyarette Başarı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Yıldız ile Pazarspor’un şimdi ki ve gelecekteki durumu hakkında bilgi alışverişinde  bulunarak , gençlerin öneminden bahsedildi . 

Pazarspor Başkan Adayı Av. İhsan Şafak Balta ve beraberindeki heyet Başarı holding yönetim kurulu başkanı Ferda Yıldız  karşılıklı olarak başarı dileklerinde bulunarak ziyaret sonrasında ise hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Pazarspor Başkan Adayı Av. İhsan Şafak Balta Başarı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Yıldız ile önümüzdeki günlerde tekrar bir araya gelecelerini belirtti.

Daha sonra Pazarspor Kulüp Başkan Adayı Av.İhsan Şafak Balta ve Daha önceki yıllarda Pazarspor'da futbol şubesi Asbaşkanlığı yapan Pazarlı İşadamı Ekrem Azaklı ile beraber Pazarlı iş adamı cengiz Tabak’ı İstanbul Sarıyer deki iş yeri olan Ayder davos Restaurant ‘ta ziyaret etiler.

Pazarsorun mevcut durumu ve geleceğine yönelik bilgi alışverişinde bulunulmasının ardından Balta, Tabak'a Projeleri hakkında bilgi verdi.

Pazarlı iş Adamı Cengiz Tabak , Pazarı ve Pazarsporu çok sevdiğini, kulübe uzun yıllardır destek verdiğini ve vermeye devam edeceğini söyledi.  Av. İhsan Şafak Balta'nın elini taşın altına koyarak, başkan adayı olmasından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Tabak, kendisine başarılar diledi.