FUTBOL
Giriş Tarihi : 30-03-2021 02:04   Güncelleme : 30-03-2021 02:04

Pazarspor Başarıya Mecburdur

Pazarspor Teknik Direktörü Âdem Neboğlu, mavi beyazlı takımın 2. Ligde bulunmasının ilçenin reklamında büyük payı olduğunu söyledi

Pazarspor Başarıya Mecburdur

 

Pazarspor Teknik Direktörü Âdem Neboğlu, Pazarspor ’un başarıya mecbur olduğunu ifade ederek, “Biz başarıya mecburuz. Pazarspor’ un 2. Ligde olması, bu ilçenin tanıtımında büyük payı var. Bu nedenle her Pazar’ lının takımına sahip çıkması gerekir. Düzcespor ikinci lige çıkmak için Tam 15 trilyon lira harcadı ama çıkamadı 30 Bin nüfusu olan ilçemizin takımı Pazarspor ikinci ligde Bu büyük bir şanstır, vizyondur inovasyondur” dedi.

Pazarspor Teknik Direktörü Âdem Neboğlu, “Pazarspor Pazar için aşamadır reklamdır tanıtımdır, Pazar için çok önemlidir. Herkes değerini bilmeli. Başkan Mustafa Taşkın çok özverili Pazarspor’ u çok seviyor. Pazarspor a Başkan Mustafa Taşkın Ve yöneticileri sevdiğim için onların hatırı için geldim Pazar ve Pazarspor’ u gönülden seviyorum Pazarspor sayesinde futbolcu ve Teknik direktör oldum. Elazığspor yeneceğiz. Başka yolu yok” dedi..