FUTBOL
Giriş Tarihi : 23-11-2020 00:23   Güncelleme : 23-11-2020 00:23

Pazar Elazığ’a Hazırlanıyor

Koronavirüs nedeniyle son üç maçı ertelenen Pazarspor hafta sonu oynayacağı Elazığ maçına günde çift idmanla hazırlanıyor

Pazar Elazığ’a Hazırlanıyor

 

Koronavirüs testleri sonucunda 12 oyuncusunun testlerinin pozitif çıkması nedeniyle son üç maçı ertelenen Pazarspor, hafta sonu oynayacağı Elazığspor maçı hazırlılarını sürdürüyor. Mavi-beyazlı ekip kendi tesislerinde sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenman yaparken, futbolcuların oldukça hırslı ve istekli oldukları belirtildi.

Ligde son 3 maçı koronavirüs nedeniyle ertelenen Pazarspor, Elazığspor deplasmanından 3 puanla dönerek lige iyi bir dönüş yapmak istiyor. Mavi-beyazlı ekipte Başkan Mustafa Taşkın, Koronavirüsten Pazarspor olarak çok etkilendiklerini söyledi. Futbolcularının büyük bölümünün koronavirüse yakalanmasından ötürü son 3 maça çıkamadıklarını hatırlatan Taşkın, “Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak bizim için talihsizlik oldu. Futbolcularımız yavaş yavaş eski formlarına kavuşuyorlar. 3 maç aradan sonra Elazığspor ile karşı karşıya geleceğiz. Amacımız bu maçtan 3 puan ile ayrılarak moral bulmak: Teknik heyet ve futbolcularımıza güveniyoruz. Onlarda bizi bu maçta iyi bir neticeye imza atarak mahcup etmeyeceklerdir” ifadelerini kullandı.