SİYASET
Giriş Tarihi : 13-10-2020 10:30   Güncelleme : 13-10-2020 10:48

Parti Adına Çok çalışmamı, teşkilatla hep İçiçe Olmamı Suç Saydılar

Yeniden Refah Partisi Eski Merkez İlçe Başkanı Ensar Özçelik Tv53’de Turgay Ayhan’ın hazırlayıp sunduğu bir başka konu programının konuğu oldu.

Parti Adına Çok çalışmamı, teşkilatla hep İçiçe Olmamı Suç Saydılar

 

 

Yeniden Refah Partisi Merkez ilçe başkanlığı görevinden bir anda alınan Ensar Özçelik “ Başarılı olduğumuz için bizleri görevden aldılar” diyerek açıklamalarda bulundu. Görevden alınmasının ardından ilk kez Tv53’e açıklama yapan Özçelik: “ Vâkıfın kuruluşundan bu yana bu teşkilatın içerisindeyim. Elimden geldiği kadar en güzel şekilde yönetimdeki arkadaşlarımla birlikte Rize’mizi temsil etmeye çalıştık.  Kuruluşumuz da da söylemiştik, yolumuzun uzun olduğunu ve imtihanlarla dolu olduğunu. “ şeklinde konuştu.

Hiç Bir Zaman Çalışmalarımda Taviz Vermedim

Hiçbir zaman çalışmalarında taviz vermediklerini söyleyen Yeniden Refah Partisi Eski Merkez İlçe başkanı Özçelik: “ her zaman haklının yanında olduk, haksızında karşısında olduk. Elimizden geldiği kadar da sesimizi ve partimizi Rize’mizin her bir tarafına tanıtmaya gayret gösterdik. Ama mükâfatımız görevden alınmak oldu.” dedi.

İyi Yaptıklarımız Hanemize Suç Olarak Yazıldı

Başarılı çalışmalarından dolayı görevden alındıklarını ifade eden Özçelik: “Kongre sürecimizde salonu doldurmamız, güzel projeleri kamuoyu ile paylaşmamız, insanların Yeniden Refah Partisinin ve şahsımızı tanımaları için girişimlerde bulunmamız, başarılı olan birçok kardeşimizle birlikte zayıf olan ilçelerimiz veya kurulmaya çalışan ilçelerimizin yönetimleriyle birlikte hiç ayrım yapmadan çalışmalar yapmaya gayret gösterdi. Yapmış olduğumuz bu gayretli çalışma bizim hanemize suç olarak yazıldı.

Bazı arkadaşlarımızın çok başarılı olmasından dolayı fedakârlık ederek bu teşkilatlara ve bu dava ya elinden geldiği kadar maddi ve manevi fedakârlıklarından ve üstün başarılarından dolayı tatbikî bizlerde naçizane fikrimizle bunlara hediye verdik. Bu da teşkilatlar da suç olduğunu bu büyüklerimiz sayesinde öğrenmiş bulunmaktayım.” İfadelerini kullandı.