SİYASET
Giriş Tarihi : 11-11-2020 09:04   Güncelleme : 11-11-2020 09:04

Mesut Yılmaz Rize’nin değeri Elbette İsmi verilmelidir

CHP Çayeli ilçe Başkanı Hızır Efe Kadıoğlu sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak havalimanının isminin Mesut Yılmaz olması konusunda CHP olarak destek verdiklerini söyledi

Mesut Yılmaz Rize’nin değeri Elbette İsmi verilmelidir

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çayeli İlçe Başkanı Hızır Efe Kadıoğlu, eski başbakanlardan Ahmet Mesut Yılmaz’a yönelik sosyal medyada yapılan hakaretlere sert tepki gösterdi. Rizeli hemşerileri olarak Mesut Yılmaz’a sahip çıkılması gerekildiğini belirten Kadıoğlu, Rize’de yapılan havalimanının isminin Ahmet Mesut Yılmaz Havalimanı olması gerektiğini vurguladı.

CHP Olarak Destekliyoruz

Başkan Kadıoğlu, “Son zamanlarda hasta olan eski başbakanlarımızdan Ahmet Mesut Yılmaz’ın isminin Rize’de yapılan havaalanına verilmesini destekliyorum. Çayeli’nin evladı ve Rize’de siyaset üstü bir kişiliği olan Sayın Ahmet Mesut Yılmaz’ın isminin Rize havaalanına verilmesini Çayeli CHP olarak destekliyoruz” dedi.

Dinimizi Kendi Emelleri İçin Kullanan Kişileri Kınıyorum

Kadıoğlu, “Son günlerde bazı tarikat mensuplarının Sayın Mesut Yılmaz’ın hastalığıyla dalga geçerek hakaretlerde bulunan iblis, Kansız, şeref yoksunu, adi insanları ve güzel dinimizi kendi emelleri için kullanan kişileri kınıyorum. GATA’da Ali Edizer’ i başhekim yardımcısı yapanları da kınıyorum” şeklinde açıklamada bulundu.