ÇAYKUR RİZESPOR
Giriş Tarihi : 17-02-2021 12:19   Güncelleme : 17-02-2021 12:19

Loic Remy kimdir?

Loic Remy, 1.85 boyunda olup maçlarda sergilediği güçlü ve etkileyici performansı ile farklarını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Loic Remy'in Süper Lig takımlarından Çaykur Rizespor'a hangi takımdan geldiği futbol takipçilerinin ve taraftarlarının merakını uyandırıyor.

Loic Remy kimdir?

 

 

 Loic Remy, Çaykur Rizespor'a Lille'den gelmiştir. Sporseverler Loic Remy hakkında nereli olduğundan yaşına, hangi takımlarda top oynadığından maaşına kadar pek çok hususu araştırarak detaylı bilgi edinmek istiyor. Loic Remy kimdir, nereli, kaç yaşında? Loic Remy hangi takımlarda oynadı

Spor gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri dünyaca ünlü futbol oyuncusu Loic Remy. Yeşil sahalarda sergilediği performans ile büyük bir beğeni kazanan başarılı isim, Süper Lig'de de ilgi ile izlenen futbolcular arasında göze çarpıyor. Sporseverler Loic Remy hakkında nereli olduğundan yaşına, hangi takımlarda top oynadığından maaşına kadar pek çok hususu araştırarak detaylı bilgi edinmek istiyor.

 

Loic Remy kimdir, nereli?

Loic Remy'e dair merak edilen konuların başında ünlü yıldızın nereli olduğu geliyor. Loic Remy, Martinik asıllı Fransız Milli futbolcudur. Başarılı oyuncu, Rillieux-la-Pape doğumludur. Santrafor mevkinde forma giyen Martinik asıllı Fransız futbolcu, Premier League ekiplerinden Chelsea ve Fransız milli takımında forma giyme gururunu yaşamıştır.

Loic Remy kaç yaşında?

Loic Remy, 2 Ocak 1987 yılında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 34 yaşını doldurmuştur. Loic Remy, 1.85 boyunda olup maçlarda sergilediği güçlü ve etkileyici performansı ile farklarını en iyi şekilde yansıtmaktadır. 1987 doğumlu Fransız futbolcu Loic Remy, Chelsea FC takımında 18 numaralı formayı giymiştir. Futbola Lyon'un ASPTT Lyon spor kulübünde başlamış, futbol kariyerine adım atmıştır. Loic Remy, daha sonra Olympigue Lyonnais Akademik futbol takımı'nda futbola devam etmiştir.

 

Loic Remy hangi takımlarda oynadı?

Loic Remy, Lyon Akademik futbol takımında geçirdiği altı yıl süresince önemli deneyimler kazanmıştır. Futbol dünyasının yıldız ismi, 2004 yılında Olympigue Lyonnais takımında profesyonel olmuştur. Başarı ile geçen üç yılın sonunda Loric Remy, 2007-2008 sezonunun ikinci yarısında RC Lens'e kiralık olarak gitmiş ve bu sezon süresince RC Lens forması ile maçlara çıkmıştır.