MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-06-2022 22:03

Kara Tahta 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Kara Tahta 10. bölüm fragmanı izle! Kara Tahta yeni bölüm fragmanı izle!

Önemli isimlerin başrollerde olduğu Kara Tahta dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir senaryoya sahip olan Kara Tahta dizisinin yeni bölümü ne zaman? Kara Tahta 10. fragmanı yayınlandı mı? Kara Tahta yeni bölüm fragmanı izle! Kara Tahta 10. bölüm fragmanı izle!

Kara Tahta 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Kara Tahta 10. bölüm fragmanı izle! Kara Tahta yeni bölüm fragmanı izle!

 


Ekranların beğenilen dizisi Kara Tahta yeni fragmanı yayınlandı! Heyecanla beklenen Kara Tahta dizisinin 10. bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki, Kara Tahta konusu nedir? Kara Tahta 10. Fragmanı nasıl izlenir! Kara Tahta oyuncuları kimlerdir? Tüm detaylar haberimizde…

KARA TAHTA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Atlas, Bekir'in İskender'i kullanarak yaptığı planın ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Irmak, Atlas için çok kaygılıdır. Bekir'in planını bozacak olan kişi ise en yakınındaki isimlerden biridir. Bekir'in ne kadar tehlikeli olduğunu anlayan Münevver için ise dengeler değişmiştir. Irmak'ı nasıl bir tehlikenin içine attığını fark eden Münevver pişmanlık yaşar. Arif, Atlas'ın iyiliğini düşünerek aldığı yanlış kararın bedelini ödemek ister. Öğretmenlikten ayrılmaya karar veren Arif'i bu kararından vazgeçirmeye çalışanlar başarılı olacak mıdır? Irmak'ı istemeye giden Atlas'ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Aylin'in konuşması ise gecenin ve hayatlarının en büyük mutluluğu olur.

AdminAdmin