GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-02-2021 09:33   Güncelleme : 10-02-2021 09:33

İnternet Gazetecileri tek Çatı Altında

Tigader Kurucularından Hasan Kansızoğlu, “İnternet Gazeteciliği Artık Bir Çatı Altında” dedi

İnternet Gazetecileri tek Çatı Altında

 

 

Kansızoğlu açıklamasında, “Uzun zamandır alt yapısına Büyük emekler Verilerek Kurduğumuz Kısa Adi TİNGADER. Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneğimiz Hizmete Başlamıştır. Siyasetten, Sağlıktan, Tarımdan, Ekonomiden, Tarihten, Akademisyen Ekibiyle yola çıktığımız Bu Hizmet Yolu Her zaman tarafsız olması gerekenleri dile getirmek Doğruyu Her zaman savunan Çizgisinden Asla taviz vermeden Hizmete Başlamıştır. Yerelde İlçe ve İllere Genelde Türkiye'mize Hayırlı Olsun” dedi.

Kansızoğlu, “Basın Tecrübe edinmeme 3 yıldır şahsımındı Basın olarak Yardımcı Olan Trabzon Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti üyesi olmam ve yapılan genel kurulda da yönetim kurulunda bulunmama destek olan Cemiyet Başkanımız Hakkı Emiroğlu'na ve Yönetim Kurulu Arkadaşlarıma Kıymetli Dostum Muammer Baloğlu' na Tingader Karadeniz Bölge Temsilcisi Gazeteci Aslan Yeşilyurt'a Teşekkür Ederim. Tingader (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği)nin Tek Amaç Tek Niyet Sizlerin Sesi olmak Adına hizmet Etmektir” dedi.

Kansızoğlu, “Tingader (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği) ile Trabzon Ortahisar Gazeteciler Cemiyetiyle birlikte çalışarak güzel işlere imza atacağız. Hem cemiyetimiz hem de Tingader derneğimizle sadece ülkemizde değil tüm dünyada ses getireceğimize inancımız tamdır” dedi