RİZE
Giriş Tarihi : 20-11-2020 15:06   Güncelleme : 20-11-2020 15:06

İlçemiz Hizmetten Mahrum Bırakılıyor!

Yüksel, “Yetkililere sesleniyoruz. Her hizmetten mahrum bıraktığınız Pazar’ımız kötüye gidiyor. Lütfen incelemeler yapılarak hizmet yapılmasını istiyoruz” dedi

İlçemiz Hizmetten Mahrum Bırakılıyor!

 

 

Rize’nin Pazar Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel beraberinde Pazar 24 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim Bengli ile birlikte Melyat bölgesindeki iç yolda incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Yüksel, böylesine işlek bir yolun kaderine terk edildiğini ve ihmalkârlıktan ötürü patates tarlasına döndüğünü dile getirdi. Yüksel, “Şikâyet üzerine incelemelerde bulunduk. Günümüz şartlarında şuan köy yolları bile beton olmuşken işlek olan bir yolun bu halde olması içler açısı bir durum, bizim vatandaşımız kesinlikle bunları hak etmiyor” dedi.

BU YOL KİME AİT?

Yüksel, “İncelemelerde bulunduğumuz esnada Karayolları Bölge Müdürlüğü’nü aradık ve bu yolun özel idarenin bölgesi olduğunu söylediler. Bizler de özel idareyi aradık bilgi almak için. Özel idaredeki arkadaşlar da bu yolun karayollarına ait olduğunu söylediler. Şimdi soruyoruz, bu yol kime ait? Yetkililere sesleniyoruz. Her hizmetten mahrum bıraktığınız Pazar’ımız kötüye gidiyor. Lütfen incelemeler yapılarak hizmet yapılmasını istiyoruz” diye konuştu. Öte yandan Yüksel, yarım bırakılan istinat duvarının da tamamlanması gerektiğini sözlerine ekledi.