RİZE
Giriş Tarihi : 29-04-2021 23:48   Güncelleme : 29-04-2021 23:48

İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz'den havuzun açıklamalarına jet yanıt

İkizdere'de yapılmak istenen taş ocağına tepkiler sürüyor. Direnişin 9'uncu gününde yöre halkı vadilerini korumak için nöbetlerine devam ediyor.

İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz'den havuzun açıklamalarına jet yanıt

 

İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz'den havuzun açıklamalarına jet yanıt
İyidere'de yapılacak olan Lojistik alan için taş ihtiyacının karşılanması nedeniyle İskece dere vadisinde açılmak istenen Taş Ocağına yöre halkı tarafından tepkiler sürüyor. Ak Parti İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz yaptığı açıklamada bölge halkının kışkırtıldığını ifade ederek vatandaşın yanlış yönlendirildiğini dile getirmişti. Mustafa Havuz'un açıklamalarının ardından İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak" Bunu nereye bırakacağız" diyerek Havuz'un yaptığı açıklamaya yanıt verdi. 

AK PARTİ İKİZDERE İLÇE BAŞKANI HAVUZUN AÇIKLAMASI

    Ak Parti İkizdere İlçe Başkanı Havuz'dan İkizdere taş ocağı açıklaması
Ak Parti İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz, Cevizlik ve Gürdere Köylerinde kurulmak istenen taş ocağı hakkında pkk ve hdp'nin provakatif eylemlerle, yalan yanlış bilgilerle vatandaşları kışkırtmaya çalıştıklarını söylemiş sosyal medya hesabından belgeler paylaşmıştı. Akşam saatlerinde İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz'de yine sosyal medya hesabından paylaşım yaparak" Değerli başkanım ana dosya 500 sayfa bende isterseniz yarın size ulaştırabilirim" diyerek Havuz'un açıklamalarını yalanladı.

Başkan Karagöz açıklamasında: "Değerli ikizdere AK parti ilçe başkanım Bunu nereye bırakacağız?? Değerli başkanım ana dosya 500 sayfa isterseniz yarın benden temin edebilirsiniz. Sizinle cumhur ittifakına zarar vermemek için polemikten uzak kalmak istiyorum ancak uslubunuz ve verdiğiniz bilgiler yanlış ve taraflı. Bizler burda tarafımız belli ikizdere’den tarafız, vatandaştan tarafız, çoğrafyamızdan tarafız. Bizlerr daha ilk günden beri vatandaşımızın yanındaydık, dertlerini dinledik ulaşabildiğimiz yetkililere ulaşmaya çalışıyorduk. Sizler bir yerlerden emir almadan malesef seçmeninize ihanet edip sahaya gelmediniz. , gelemediniz Sahayıı sizler boş bırakıp HDP & CHP lilere bıraktınız kendi hatanızı şimdi bizlerin üzerinden yavuz hırsız misali bizlerden, özellikle şahsımdan çıkartmaya çalışıyorsunuz. Yanlış ve yalan beyanlar ile bir yerlere varılmaz. Bundan sonra gelişecek olaylar için ders olsun bu olay da algınızı yüksek tutup tarafınızı yanlış doğru sahada belirtirsiniz inşaAllah." ifadelerini kullandı