RİZE
Giriş Tarihi : 12-10-2020 13:07   Güncelleme : 12-10-2020 13:07

Hizmet Edenin Her zaman yanında oluruz

İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete seçimin ardından siyasetin makamda bittiğini belirterek “ Hizmet kapısında siyaset olmaz, tüm siyası partililere kapımız açıktır, hizmeti kişiye değil ilçemize yapıyoruz” dedi.

Hizmet Edenin Her zaman yanında oluruz

 

 

STK kurum ve ilçelere olan ziyaretlerini sürdüren CHP il Yönetimi İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete’yi ziyaret etti. İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete’yi makamında ziyaret eden CHP İl Başkanı Saltuk Deniz ve yönetim kurulu bazı üyeleri başkan Saffet Mete den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete 31 Mart seçimlerinin ardından siyasi kimliği bir tarafa koyarak ilçede çalışmaları başlattıklarını belirterek “İlçemizde alt yapı, doğal gaz, su, kanalizasyon, istinat duvarları, asfaltlama ve betonlama ile yeni yol yapımları ve birçok alanda çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizin giriş ilçesi olması nedeniyle çok daha iyi bir hale gelmemiz gerek. İlçemiz sınırları içinde Lojistik Üs inşaat çalışmaları başladı.  Lojistik üs ün yapılması ile ilçemiz çok daha büyük önem taşıyacaktır. Siyasi kimliğe bakmaksızın her insana yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Hizmet ilçemize oluyor. Gece gün demeden ilçemizi modern hale getirmek istiyoruz” dedi.

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ise STK, Bürokrat ve Belediye ziyaretlerini sürdürdüklerini belirterek “ Önemli olan ilimizin kazanmasıdır. Sizleri yakinen takip ediyoruz. Muhalefet olarak hizmetin yanındayız, iyiye iyi, yapılmayana ise yapılması için uyarılarımız olmakta, Hepimiz bu memlekette yaşıyoruz, gelecek nesillere iyi bir şehir bırakmak için bizlere de sizlere de büyük görevler düşmekte” dedi.