FUTBOL
Giriş Tarihi : 08-06-2021 00:00   Güncelleme : 08-06-2021 00:00

GZT Giresunspor’ da Takviye Haftası

Süper ligde güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvayan Giresunspor, Denizlispor ile sözleşmesi sona eren Angelo Segal ve Trabzonspor’ dan ayrılan Kamil Ahmet Çörekçi için girişimlerini hızlandıracak.

GZT Giresunspor’ da Takviye Haftası

 

 

Süper lig ekibi GZT Giresunspor’ un transferde bu hafta içerisinde haraketli saatler yaşanması muhtemel görünüyor. İç transferi büyük oranda tamamlayan ve artık tamamen dış transfere odaklanan Çotanaklar’ da, Sportif Direktörlük koltuğuna oturan Fatih Kavlak, başkan Hakan Karaahmet ve Teknik Direktör Hakan Keleş’ in bir araya gelerek transfer listesine son şekli verecekleri öğrenildi. Yeşil Beyazlıların anlaşma aşamasına geldiği oyuncuları bu hafta kamuoyuna paylaşması bekleniyor

Çotanaklar’ da diş transferde Denizlispor ile sözleşmesi sona eren Angelo Sagal ve Trabzonspor’ dan ayrılan Kamil Ahmet Çörekçi’ nin isimleri öne çıkıyor. 28 yaşındaki Çörekçi’ nin ismi öne çıkıyor. 28 yaşındaki Şili’ li kanat oyuncusu ile pazarlıklarını sürdüren yeşil beyazlılar bu transferde Hatayspor ile yarışıyor. Sağ bek mevkiinde oynayan Kamil Ahmet içinse görüşmelerin son aşamaya geldiği kaydedildi İki transfere bu hafta içinde yön verilmesi bekleniyor.