RİZE
Giriş Tarihi : 07-01-2021 09:15   Güncelleme : 07-01-2021 09:15

Gülşen Maşalacı ve Özlem Yığcı Dosyasında Atakan Maşalacı Hakkında Flaş Gelişme!

Programa bağlanan Özlem Yığcı’nın eski eşi Adem Yığcı’nın da dayısının kızı olduğunu dile getiren Asuman isimli bir tanığın iddiaları kan dondurdu.

Gülşen Maşalacı ve Özlem Yığcı Dosyasında Atakan Maşalacı Hakkında Flaş Gelişme!

Star TV’de yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu ‘Gerçeğin peşinde’ programının ince eleyip sık dokuduğu ‘Gülşen Maşalacı ve kızı Özlem Yığcı’ dosyası hız kesmeden devam ediyor. Kız kardeşi Leyla ile programdan kendisine yöneltilen soruları telefonla yanıtlayarak haber gönderen Atakan Maşalacı “Evi satma suçunu kabul ediyorum ama halamla Özlem’in kaybıyla bir alakam yok. Eniştem Ali’nin polise verdiği söylenen ifadeyle ilgili halen şaşkınım. Bu konuda da bir bilgim yok, gerçeği nedir bilemiyorum. Babaannem hastanedeyken bana kızımı bul getir derdi sürekli” ifadelerini kullandı.

‘Allah’tan başka kimseden korkum yok’ dedi iddialarını açıkladı
Özlem Yığcı’nın eski eşi Adem Yığcı’nın da dayısının kızı olduğunu dile getiren Asuman isimli bir tanık yayına bağlanarak Rize’ye geldiği sırada kendisine ‘Atakan namusunu temizledi’ dediklerini dile getirdi. Asuman “Ben bu yayına girene kadar çok tehdit aldım. Aşırı bir tehdit alıyorum, çocuklarımdan olacakmışım. Ben şizofrenmişim. Ben kısa ve net bir şekilde anlatmak istiyorum size ölen kadını sadece şu şekilde tanıyorum; benim rahmetli babam ile evlilik yoluna giden bir kadındı ama olmadı. Ben geçen yaz Rize’ye gitmiştim. Kahvaltı sofrasını kaldırdıktan sonra Suzan hanımın mevzusu açıldı. Bana göğsü kabara kabara ‘Namusunu temizledi Atakan’ diye söyledi. S.R. kendi ağzı ile söyledi bunu bana. Bide şu var, ben duyduğumu söylüyorum, kesinlikle üzerine katarak konuşamam benim 2 tane çocuğum var. Bana sadece dedikleri tek şey ‘Kesinlikle tanımıyorum’ Havva hanım diyor ya ‘Sadece refakatçi oldum’. Hayır bilakis iç içe diz dize olan kadınlar bunlar. Bu kadınlar birlik yapmış olayı örtmeye çalışıyor. Beni de tehdit ediyorlar. Herkes biliyor ve susuyor. Çok tehdit alıyorum. Benim eski eşimi arıyorlar, ‘Çocuklarını elinden aldıracağım, yuvaya verdireceğim, sen susacaksın’ diyorlar ama ben susmayacağım. Allah’tan başka kimseden korkum yok. Ben gizli tanık olmayı reddettim. Allah’a can borcum var, iki tane kadın ölmüş orada. Herkes susuyor. Kendi başlarına gelse dünyayı yakar bu insanlar” şeklinde konuşuldu.