ÇAYKUR RİZESPOR
Giriş Tarihi : 28-07-2021 00:00   Güncelleme : 28-07-2021 00:00

Güçlü Bir Kadromuz Olacak

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Selim Selimoğlu transfer çalışmaları konusunda açıklamalarda bulundu

Güçlü Bir Kadromuz Olacak

 

 

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Selim Selimoğlu bu yıl yeşil mavili takımın yaptığı ve yapacağı transferler konusunda açıklamalar yaptı. Selimoğlu Alper Potuk ve Gökhan Gönül’ ün takıma bu sezon büyük katkı vereceğini söyledi. Bu güne kadar yapılan transferlerin nokta transferler olduğunu ifade eden Selimoğlu, yapılacak transferlerin de direk 11 de oynayacak oyuncular olacağını söyledi

Yeni transfer Gökhan Gönül’ un takımın yeni kaptanı olacağını kaydeden Basın Sözcüsü Selim Selimoğlu, Gökhan Gönül bizim kaptanımız. Bunu deklare ettik. Alper Potuk da antrenman maçında formda olduğunu gösterdi. Alper'den de ciddi katkı bekliyoruz. Sportif başarı dışında takım içinde oluşturmaya çalıştığımız birlik ve beraberliğe iki oyuncumuz da katkı sağlayacaktır" ifadelerini kullandı.

 Çaykur Rizespor basın Sözcüsü Selim Selimoğlu, Boldrin’in en değerli oyuncularından biri olduğunu kaydederek, “Boldrin’in eşi hamileydi, teknik direktörümüzden izin almıştı. İzni bitti geri döndü. Ayağında bir sakatlık var. Sağlık kontrolünden geçireceğiz. Ya fizik tedavi olacak ya da ameliyat olacak. Kesinlikle Boldrin bu sezon başka takıma gitmeyecek. Tedavisinden sonra bizimle olacak” dedi

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Selim Selimoğlu, bu sezon için üç veya dört oyuncu daha alacaklarını kaydederek, "İleriye dönük orta saha 2, bir de forvet transferimiz olacak. Kanat oyuncusu ve forvet transferi de yapacağız. Bunu söyleyebilirim. Salomon Rondon ile temas halindeyiz. Ciddi bir yol kat ettik ama transferiyle ilgili bazı detaylar var, onları aşmaya çalışıyoruz. Biz Rondon' un taraftarımızı heyecanlandırdığını biliyoruz. Cuma günü yine onla ilgili görüşme var. Bu görüşme final olacak. Netleştireceğiz" açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe’ den Mame Tham’ ın ilgilendikleri bir oyuncu olduğunu kaydeden Çaykur Rizespor basın Sözcüsü Selim Selimoğlu, “Mame Tham’ ı Fenerbahçe kadro dişi bıraktı, bireysel çalışıyor. Kendisiyle görüşmelerimiz sürüyor. Transfer kolay olmuyor ama biz Mame Tham’ ı mutlaka almak istiyoruz. Zengin bir Rizespor izlettireceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Taraftarlarımızın desteğine her zaman ihtiyacımız var. Onları mutlu etmek istiyoruz" diye konuştu.