ORDU
Giriş Tarihi : 04-01-2021 20:25   Güncelleme : 04-01-2021 20:25

Genzine kan tadı gelecek, yalvaracaksın

Ordu'da yaşadıkları sorunlar nedeniyle kocasına ayrılmak istediğini söyleyip evden giden kadın, eşinin tehdit mesajlarını göstererek sosyal medya üzerinden yardım istedi. Ekipler, kocayı kaldığı otelde yakalarken, zanlının eşine "Genzine kan tadı gelecek, yalvaracaksın, ama çok geç olacak" dediği öğrenildi.

Genzine kan tadı gelecek, yalvaracaksın

Mesudiye ilçesinde yaşayan A.E.D.'nin 2 çocuk annesi eşi G.D., sorunlar yaşamaları üzerine boşanmak istediğini söyleyip, eşyalarını toplayarak, 1 ay önce evden ayrıldı. G.D., bir süre sonra kendisini ölümle tehdit eden eşinden gelmeye başlayan mesajları sosyal medya hesabından paylaşarak, yardım istedi. SMS ve sosyal medya mesajları gönderen A.E.D.'nin yakalanması için polis ve jandarma ekipleri, çalışma başlattı.

ADLİ İŞLEMLER BAŞLATILDI

Çalışma kapsamında A.E.D.'nin, Sivas'taki otelde kaldığı tespit edildi. Ekiplerin yaptığı baskında A.E.D., kaldığı odada yakalanarak, gözaltına alındı. A.E.D., sorgusu için Ordu'ya getirildi. A.E.D.'nin jandarmadaki işlemleri sürerken, Vali Tuncay Sonel ise konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Devletimizin ilgili birimleri ile koordineli bir şekilde gereği yapılarak şahıs hakkında yakalama kararı çıkartılmış ve Sivas'ta gece kaldığı otelde yakalanarak gözaltına alınmış, adli işlemler başlatılmıştır" dedi.

"KANINLA BOĞULARAK ÖLECEKSİN"

Öte yandan A.E.D.'nin, eşine gönderdiği tehdit mesajlarında, 'Boynunu keseceğim. Yemin ederim. Seni öldüreceğim ve seninle beraber önüme çıkan herkesi. Havlayan köpek ısırmaz değil mi? İstisnalar kaideyi bozar, bozacak da. Tehdit değil. Genzine kan tadı gelince yalvaracaksın Allah'a ama çok geç olacak. O iki tane evladımın üzerine başları üzerine yemin ederim kanınla boğularak öleceksin. Her zaman dediğim gibi can yakan canı yanacağı günü beklesin ama sen öleceksin' cümleleri yer aldı.