İSTANBUL
Giriş Tarihi : 12-06-2021 01:32   Güncelleme : 12-06-2021 01:32

Faciaya ramak kala! Üçüncü kattan atılan kanepe üstüne düşüyordu

İstanbul Üsküdar'da, üçüncü kattaki dairenin penceresinden aşağı atılan kanepe faciaya neden oluyordu. O sırada binadan çıkan kadının ölümden döndüğü anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Faciaya ramak kala! Üçüncü kattan atılan kanepe üstüne düşüyordu

 

Hayrete düşüren olay, geçen çarşamba günü Valide-i Atik Mahallesi'nde meydana geldi. Binanın 3. katında oturan Mesut Duran evine yeni kanepe alınca eskisini pencereden attı. Bu sırada binadan çıkan kadın, kanepenin altında kalmaktan son anda kurtuldu.


'GÜNAHSIZ BİR İNSAN ÖLÜYORDU'

Ev sahibi Mesut Duran, "Yeni kanepe almıştım. Baktım aşağıda kimse yok. Ben de aşağıya atıyım dedim. Aşağıya attığım sırada binadan alt komşu çıktı. Az daha üzerine geliyordu. Çok korktu tabi. Ben de şok geçirdim, bir anda çıkınca. Kanepeyi kağıt toplayan çocuk aldı götürdü. Verilmiş sadakam varmış. Üzerine de gelebilirdi. Günahsız bir insan ölüyordu." diye konuştu.


O ANLAR KAMERADA

Yaşanan olay binanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde kanepenin yere düştüğü sırada binadan bir kadın çıkıyor. Kadın yukarı baktıktan sonra yoluna devam ediyor.