İSTANBUL
Giriş Tarihi : 11-05-2022 16:57

Emel Sayın yayalar için güvenli trafik etkinliğine katıldı

İSTANBUL'DA 'Yayalar için beş adımda güvenli trafik' etkinliği düzenlendi. İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nın düzenlediği etkinliğe sanatçı Emel Sayın da katıldı. Etkinlikte vatandaşlara, "Yaya yolunda ilerle", "Görünür ol", "Trafik ışıklarını takip et", "Yaya geçidi kullan" ve "Yola odaklan" başlıkları altında hazırlanan broşürler dağıtıldı.  İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, Karayolu Trafik Haftası uygulaması kapsamında 'Yayalar için beş adımda güvenli trafik' etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, Türk Sanat Müziği sanatçısı Emel Sayın da katıldı. Etkinlikten önce bir süre çocuklarla sohbet eden Sayın, ardından çocuklarla birlikte yaya yolunu kullanarak yolun karşısına geçti. Bu sırada çocuklara trafikte uymaları gereken kurallarla ilgili tavsiyelerde bulundu.  Etkinlik sonunda açıklamalarda bulunan Emel Sayın, "Çok memnun oldum böyle bu mesajları verebilmekten dolayı. İçişleri Bakanlığımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah faydalı olabilelim. Trafik kazaları ülkemizde çok fazla, ben de bu münasebetle öğrendim ki, yayaların sebep olduğu veya yayaların zarar gördüğü kazaların oranı çok yüksek. İnşallah hep birlikte, sevgili çocuklarımızla birlikte güzel mesajlar verdik, halkımız bu mesajlara dikkat eder, kazaları en aza indiririz, inşallah sıfıra indiririz" dedi.  (DHA)

Emel Sayın yayalar için güvenli trafik etkinliğine katıldı

)  - İSTANBUL'DA 'Yayalar için beş adımda güvenli trafik' etkinliği düzenlendi. İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nın düzenlediği etkinliğe sanatçı Emel Sayın da katıldı. Etkinlikte vatandaşlara, ″Yaya yolunda ilerle″, ″Görünür ol″, ″Trafik ışıklarını takip et″, ″Yaya geçidi kullan″ ve ″Yola odaklan″ başlıkları altında hazırlanan broşürler dağıtıldı.  
İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, Karayolu Trafik Haftası uygulaması kapsamında 'Yayalar için beş adımda güvenli trafik' etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, Türk Sanat Müziği sanatçısı Emel Sayın da katıldı. Etkinlikten önce bir süre çocuklarla sohbet eden Sayın, ardından çocuklarla birlikte yaya yolunu kullanarak yolun karşısına geçti. Bu sırada çocuklara trafikte uymaları gereken kurallarla ilgili tavsiyelerde bulundu.  
Etkinlik sonunda açıklamalarda bulunan Emel Sayın, ″Çok memnun oldum böyle bu mesajları verebilmekten dolayı. İçişleri Bakanlığımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah faydalı olabilelim. Trafik kazaları ülkemizde çok fazla, ben de bu münasebetle öğrendim ki, yayaların sebep olduğu veya yayaların zarar gördüğü kazaların oranı çok yüksek. İnşallah hep birlikte, sevgili çocuklarımızla birlikte güzel mesajlar verdik, halkımız bu mesajlara dikkat eder, kazaları en aza indiririz, inşallah sıfıra indiririz″ dedi.  (

AdminAdmin