ARTVİN
Giriş Tarihi : 28-04-2021 10:38   Güncelleme : 28-04-2021 10:38

DESTEKLEME YETİŞTİRME KURSLARINA ZİYARET

Artvin İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, Arhavi’de bir dizi ziyaret gerçekleştirerek Halk Eğitimi Merkezi kursları ile Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında yürütülen faaliyetleri yerinde inceledi

DESTEKLEME YETİŞTİRME KURSLARINA ZİYARET

Hayati Akbaş

ARHAVİ- Artvin İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, Arhavi’de bir dizi ziyaret gerçekleştirerek Halk Eğitimi Merkezi kursları ile Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında yürütülen faaliyetleri yerinde inceledi

Ziyaretlerine Arhavi Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde üretilen yöresel hediyelik eşyaların sergilendiği ve satışının yapıldığı ahşap atölyesini ziyaret ederek başlayan Acar, ürünler hakkında bilgi aldı.

Ardından Arhavi Fen Lisesi, Arhavi Atatürk Ortaokulu ve Arhavi Hacılar Ortaokulunu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında okul idarecilerinden bilgi aldı.

Acar okullara yaptığı ziyaretlerde idareci ve öğretmenlerle yaptığı toplantıların ardından Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının yapıldığı sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Acar, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında; zamanı verimli kullanma, ders çalışma alışkanlıkları ve tercih süreci hakkında hatırlatmalarda bulundu.

Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'a İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu eşlik etti.