MAGAZİN
Giriş Tarihi : 18-06-2022 17:22

Collider, "Yönetmenlikte Yönetmenler" San Diego Comic-Con Paneline Ev Sahipliği Yapacak‎

Featuring Tim Miller, Andrew Stanton and Chad Stahelski!

Collider,

Size iki sorum var: San Diego Comic-Con'a katılıyor musunuz ve üç yönetmenin film yapmakla ilgili sahne arkası hikayelerini paylaşmasını izlemek ister misiniz? Bu sorulara evet cevabı verdiyseniz, paylaşacak harika haberlerim var.

Önümüzdeki ay San Diego Comic-Con'da Collider bir "Yönetmenlik Yönetmenleri" paneline ev sahipliği yapıyor ve Tim Miller (Deadpool'un yönetmeni, Love, Death + Robots'un yaratıcısı), Andrew Stanton (Finding Nemo, WALL-E ve John Carter'ın yönetmeni) ve Chad Stahelski (John Wick serisinin yönetmeni) ile sohbetin moderatörlüğünü yapacağım.

Comic-Con, tüm programı yayınladıklarında günü, saati ve yeri açıklayacak olsa da, bu panelin ve konuşmanın zaman ayırmaya değer olacağından emin olmak için sahne arkasında çalıştığımı söyleyebilirim. Yönetmenlik sanatı ve geçmiş, şimdiki ve gelecekteki projeler hakkında geniş kapsamlı ve derinlemesine bir tartışma bekleyebilirsiniz.

Collider'a başlamadan önce San Diego Comic-Con'a katılan biri olarak, en sevdiğim kongrede bir panel koyabildiğimi itiraf edeceğim. Bu konuşmanın ve panelin eğlenceli olacağından ve birkaç sürpriz sunacağından emin olmak için çok çalışıyorum.

Son olarak, Comic-Con'a katılıyorsanız, Collider, çoğunuzun görmek isteyeceği bir filmin dünya prömiyerini yapmak için bir stüdyoyla ortaklık kuracak. Bu nedenle, film ve çok uzak olmayan bir gelecekte nasıl bilet alınacağı hakkında bir duyuru bekleyebilirsiniz.

Daha fazlası yakında..

AdminAdmin