GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-05-2021 09:05   Güncelleme : 04-05-2021 09:05

CNN Türk'te FETÖ kavgasında ortalık karıştı: Siz utanmaz bir adamsınız

CNN Türk'te “Tarafsız Bölge”de gazeteci Şaban Sevinç ve AKP 23.Dönem Milletvekili ve MKYK üyesi Abdurrahman Kurt arasında tartışma çıktı.

CNN Türk'te FETÖ kavgasında ortalık karıştı: Siz utanmaz bir adamsınız


 

 
CNN Türk ekranlarında yayımlanan gazete Ahmet Hakan tarafından sunulan “Tarafsız Bölge” programında gazeteci Şaban Sevinç ve AKP 23.Dönem Milletvekili ve MKYK üyesi Abdurrahman Kurt arasında tartışma çıktı.

Abdurrahman Kurt’un daha önce kullandığı bazı ifadelerin hatırlatılması üzerine yayına bağlanan Kurt, “Şaban Bey’in kuyruk acısı var” değerlendirmesinde bulundu. Şaban Sevinç ise “Abdurrahman Bey’i tanımıyorum” dedi.

Şaban Sevinç “Google’a Abdurrahman Kurt, Fethullah Gülen, Tarafsız Bölge” yazdım her şey ortaya çıktı deyince Abdurrahman Kurt “OdaTV de yapıyor böyle, bir cümleyi alıyor gerisini yayımlamıyor” ifadelerini kullandı.

Cevap hakkını kullandığını söyleyen Kurt ve Şaban Sevinç arasında çıkan tartışmada Kurt “Sizin yüzünüz kızarmadan yalan söylüyorsunuz” dedi. Bunun üzerine sinirlenen Şaban Sevinç “Siz utanmaz bir adamsınız, şu anda moderatör olan Ahmet Hakan, sizin burada söylediğiniz şeyi defalarca soruyor defalarca söylüyorsunuz, utanmaz bir adamsınız.” dedi.


 
Bunun üzerine Abdurrahman Kurt “Programın devamını izleyin” dedi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Ayrıca gazeteci Şaban Sevinç, yaşanan tartışmadan sonra Twitter hesabından AKP'li Abdurrahman Kurt’un AKP'nin FETÖ ile ilgili birlikte askeri vesayete karşı ABD'yle işbirliği yapıldığına dair itiraf niteliğindeki geçmişteki açıklamalarını sosyal medya hesabından paylaştı