FUTBOL
Giriş Tarihi : 19-02-2021 16:31   Güncelleme : 19-02-2021 16:31

Cenk Tosun, Ghezzal, Montero ve Rıdvan Yılmaz açıklaması

Beşiktaş'ın yıldız golcüsü Cenk Tosun'un dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle tedavisi sürüyor. Milli futbolcu, Beşiktaş'ın 27. haftada oynayacağı Denizlispor karşılaşmasına yetiştirilmeye çalışılacak. Siyah-Beyazlı ekip, Cenk Tosun ile birlikte Ghezzal, Montero ve Rıdvan Yılmaz'ın sağlık durumu hakkında da açıklama yaptı.

Cenk Tosun, Ghezzal, Montero ve Rıdvan Yılmaz açıklaması

Beşiktaş'tan sakat futbolcuların durumuyla ilgili açıklama geldi. Sol dizinde ağrı hisseden ve yapılan MR görüntülemesinde ödem tespit edilen Cenk Tosun'un tedaviye alındığı belirtildi. Milli futbolcu, Beşiktaş'ın 27. haftada oynayacağı Denizlispor karşılaşmasına yetiştirilmeye çalışılacak. 

Siyah-Beyazlı ekipten yapılan açıklama şu şekilde: 

 "Futbolcularımızın Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme

Futbol Takımımız, üç günlük iznin ardından BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla Yukatel Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Sol dizinde ağrı hisseden ve yapılan MR görüntülemesinde ödem tespit edilen futbolcumuz Cenk Tosun tedaviye alınırken, tedavilerine devam edilen Francisco Montero ile Rachid Ghezzal idmanda yer almadı. Sağ uyluk arka adalesindeki yaralanma sonrası sahaya dönüş çalışmaları süren Rıdvan Yılmaz takımdan ayrı çalıştı."