MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-06-2022 11:03

Çekiç ve Gül Behzat Ç Kadrosu: Çekiç ve Gül Behzat Ç oyuncuları kim olacak?

Daha önce Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Ayça Eren, Seda Bakan, Nejat İşler ve Canan Ergüder gibi isimlerin rol aldığı sevilen dizi Behzat Ç. yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. BluTV'de yayınlanacak olan dizinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak. Peki, Çekiç ve Gül Behzat Ç Kadrosu: Behzat Ç Çekiç ve Gül oyuncuları kim olacak? İşte, Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç hikayesi oyuncuları!

Çekiç ve Gül Behzat Ç Kadrosu: Çekiç ve Gül Behzat Ç oyuncuları kim olacak?

 Çekiç ve Gül Behzat Ç kadrosu merak ediliyor. Daha önce Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Ayça Eren, Seda Bakan, Nejat İşler ve Canan Ergüder gibi isimlerin rol aldığı sevilen dizi Behzat Ç. yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. BluTV'de yayınlanacak olan dizinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak. Peki, Çekiç ve Gül Behzat Ç Kadrosu: Behzat Ç Çekiç ve Gül oyuncuları kim olacak?İşte, Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç hikayesi oyuncuları ve detaylar...

ÇEKİÇ VE GÜL BEHZAT Ç KADROSU
Geçtiğimiz hafta ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç.'nin aynı kadro ile devam edeceğini söyleyerek "Ufak tefek yeni kadromuz da olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikayeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir" demişti.

Çekiç ve Gül Behzat Ç Kadrosu: Çekiç ve Gül Behzat Ç oyuncuları kim olacak?

ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR
İlk duyurusunun yapılmasıyla sosyal medyanın bir numaralı gündemi haline gelen 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi' adlı yeni orijinal içerikte usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kez daha kamera karşısına geçecek. Yapımcılığını Ortaks Yapım'ın üstlendiği 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nden merakla beklenen ilk tanıtım geldi. Dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

AdminAdmin