RİZE
Giriş Tarihi : 15-01-2021 00:04   Güncelleme : 15-01-2021 00:04

Çalışmalarımızı Hızlandırdık

Rize il Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, Güneysu, Fındıklı ve Derepazarı ilçelerinin köylerinde çalışmaları sürdürdüklerini ve en kısa zamanda bu çalışmaları sona erdireceklerini belirtti.

Çalışmalarımızı Hızlandırdık

 

 

Rize İl genel Meclisi başkanı İbrahim Türüt Güneysu, Fındıklı ve Derepazarı ilçelerinde haftalık çalışmaları sürdürdükleri ve en kısa zamanda bu çalışmaları tamamlayacaklarını söyledi. Rize İl genel Meclisi başkanı Türüt açıklamasında, “İl Özel İdare ekiplerimizce FINDIKLI ilçemize bağlı Hara, Yaylacılar, Yeniköy ve Arılı köylerimizde yapılan yol serme, temizleme, büz yerleştirme ve bakım onarım çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Türüt, “DEREPAZARI ilçemize bağlı Çukurlu, Maltepe, Çakmakçılar, Bahattinpaşa ve Sandıktaş köylerimizde İl Özel İdare ekiplerimizce yapılan heyelan temizleme ve bakım onarım çalışmalarımız. GÜNEYSU ilçemize bağlı Islahiye, Tepebaşı, Yeşilyurt, Başköy ve Yukarııslahiye köylerimiz ile Handüzü yaylamızda İl Özel İdare ekiplerimiz tarafından sürdürülen haftalık çalışmalarımız devam ediyor” dedi.