SPOR
Giriş Tarihi : 11-01-2021 17:19   Güncelleme : 11-01-2021 17:19

Cafer Hocanın İstifasını Etik bulmadık

Pazarspor resmi hesabından yaptığı açıklamada teknik direktör Cafer Aydın’ ın kendisinin istifa ettiğini belirterek, “İlk yarı sonu itibarı ile hedefe koşan bir takım konumun da iken hocamızın istifasını etik bulmuyoruz” denildi.

Cafer Hocanın İstifasını Etik bulmadık

 

Pazarspor Kulübü resmi internet hesabından yaptığı açıklamada Teknik Direktör Cafer Aydın’ ın kendisinin ayrıldığını açıkladı. Pazarspor’ dan yapılan açıklamada, “Hocamız bize ayrılmak istediğini dile getirip istifa etmiştir. Konu üzerine yönetim kurulumuz toplanarak hocamızın istifasını kabul etmiştir. Hocamızın kulübümüz den ayrıldığını açıklamasının ardından kamuoyunda ve sosyal medyada maddi sıkıntılar yüzünden istifa edildiği söylemleri dolaşsa da Pazarspor kulübü olarak teknik ekibimiz ile yapılan sözleşmeler gereği tüm maddi ve manevi yükümlülükler yerine getirilmiştir” dedi.

Pazarspor’ dan yapılan açıklamada, “İlk yarı sonu itibarı ile hedefe koşan bir takım konumun da iken hocamızın istifasını etik bulmuyoruz. Pazarspor’ un geçmişten bu güne kadar kişilere bağlı değil kurumsal bir kulüp yapısı ile yönetilmiştir, bundan sonrada böyle devam edecektir. Teknik direktör arayışlarımız başlamış olup kulübümüzün yapısına uygun, bizi hedefe taşımaya devam edecek bir ekip ile anlaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.