RİZE
Giriş Tarihi : 12-05-2022 10:02

BBP Merkez İlçe Başkanlığı‘’ Hizmete Sevdası Olan Tüm Muhtarımızı Tebrik Ediyoruz’’

BBP Rize Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Usta yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Pazarköy Muhtarlığını ziyaret ederek Muhtar Harun Sair Er’e başarılı çalışmalarından dolayı parti, adına plaket verdi.

BBP Merkez İlçe Başkanlığı‘’ Hizmete Sevdası Olan Tüm Muhtarımızı Tebrik Ediyoruz’’

 

İsmet Kösoğlu

Pazarköy Muhtarlığını ziyaret ederek Muhtar Harun Sait Er ile sohbet eden BBP Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Usta’’ Pazarköyümüzün çalışkan ve başarılı Muhtarı Sn. Harun Sait Er beye yönetim Kurulu üyelerimizle ziyarette bulunduk. Muhtarlık gibi onurlu, gururlu bir görevde, güzel hizmetlere, çalışmalara ve halkın teveccühüne mazhar olmasından dolayı kendisini tebrik ediyor, üstün başarılarının devamını diliyoruz. Muhtarımızı destek olmaya her zaman hazırız’’ dedi.

     BBP Rize Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Usta ve yönetim kurulu üyelerine destekleri için teşekkür eden Muhtar Harun Sait Er’ ’Pazarköy bizim sevdamızdır. Hizmetin sonu olmaz. Köyüme Doğalgaz gelene kadar sesimizi de çıkaracağız. Doğalgaz köyümden geçti Güneysu’ya gidiyor bize yok deniliyor. Başkanım Muhtarlığımıza yapmış olduğunuz ziyaretten ve takdim ettiğiniz plaketten dolayı bizleri onurlandırdınız. Sizlere, yönetiminize ve tüm teşkilatınıza şahsım ekip arkadaşlarım ve köyümüz adına teşekkür ediyoruz. Çalışmalarınıza başarılar diliyorum’’ dedi.

AdminAdmin