SPOR
Giriş Tarihi : 08-04-2021 11:30   Güncelleme : 08-04-2021 11:30

Atletizmi Geliştirme Projesi 2. Kademe Yarışları Erzurum'da düzenlendi

Türkiye Atletizm Federasyonun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Atletizmi Geliştirme Proje Yarışları 2. Kademe Bölge Finalleri, Erzurum'da düzenlendi.

Atletizmi Geliştirme Projesi 2. Kademe Yarışları Erzurum'da düzenlendi

 


Son Dakika: Dışişleri Bakanlığı'ndan Çin'e Akşener ve Yavaş notasıSon Dakika: Dışişleri Bakanlığı'ndan Çin'e Akşener ve Yavaş notasıTürkiye Atletizm Federasyonun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Atletizmi Geliştirme Proje Yarışları 2. Kademe Bölge Finalleri, Erzurum'da düzenlendi.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Atletizm Tartan Pist Kampüsü'nde gerçekleştirilen proje yarışlarına 11 ilden 300'ün üzerinde sporcu katıldı.

 
Atletizm İl Temsilcisi Fesih Doğan, yarışlarda ilk dörtte yer alan takımların 14 Nisan'da Sivas'ta yapılacak yarı finallere katılmaya hak kazandığını belirtti.Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil de sporcuları ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, sporculara başarı diledi.Yarışlarda dereceye giren takımlar şu şekilde:15 yaş üstü kızlar1. Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Derneği2. Erzurum Karayazı Belediye Spor Kulübü3. Muş Gençlik ve Spor Kulübü4. Bayburt Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü15 yaş üstü erkekler1. Ağrı İl Özel İdaresi Spor Kulübü2. Muş Malazgirt Gençlik Spor Kulübü Derneği3. Erzurum Karayazı Belediye Spor Kulübü4. Muş Gençlik ve Spor Kulübü