SİYASET
Giriş Tarihi : 05-06-2021 01:33   Güncelleme : 05-06-2021 01:33

AKP'li Özhaseki'den, Erdoğan'ı kızdıracak sözler! "Durağanlık yaşandı"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, erken seçim taleplerine ilişkin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı kızdıracak ifadeler kullandı.

AKP'li Özhaseki'den, Erdoğan'ı kızdıracak sözler!

 


AK Parti ve MHP'den oluşan Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve şuanda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle muhalefet temsilcileri tarafından dile getirilen erken seçim taleplerine ilişkin, "Seçim belediyelerde 5 sene, genel seçimlerin de zamanı belli. O gün geldiğinde yapılacak" ifadelerini kullandı.

ÖZHASEKİ'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I KIZDIRACAK SÖZLER
Kayseri'de İnönü Bulvarı'ndaki bir iletişim dükkanının açılışında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı kızdıracak şekilde küçük esnafın büyük sıkıntılar yaşadığını itiraf etti.

Mehmet Özhaseki, muhalefet partilerinin erken seçim talebinin sorulması üzerine de şunları kaydetti:

"Seçim belediyelerde 5 sene, genel seçimlerin de zamanı belli. O gün geldiğinde yapılacak. Muhalefet neden böyle birdenbire iştahlandı, büyük bir öz güven patlamasıyla bunları söylüyor biliyor musunuz? Pandemide tüm dünya sıkıştı. Türkiye'de tabi bazı sektörlerde daralmışlık var. Küçük esnaf arkadaşlarımızın işlerinde biraz durağanlık yaşandı. Hizmet sektöründe biraz sıkıntılar var. Bu konuları istismar ederek 'bir şeyler çıkartabilir miyiz?' düşüncesindeler. Bir çıkarcılık, bundan başka bir şey değil. Pandemi süreci 1,5 sene oldu sağlık açısından baktığımız zaman altyapısını tamamlamış bir ülke, insanlar toplu ölmediler. Herkesin tedavisine koştu. Şehir Hastanesinde ben de kaldım. Herkes bir kuruş ödemeden tedavi oldu. Eskiden insanların eczanelerden boynu bükük çıktıklarını hatırlarım. İlaç parası veremezlerdi.”